Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 evesen hol tudnek dolgozni...

16 evesen hol tudnek dolgozni jo fizetesert?

Figyelt kérdés
Budapesti 16eves fiu vagyok, es mar szeretnek elmenni dolgozni, de sehol sem talalok olyan munkat ami jol fizetne. Tudna valaki segiteni?

2015. szept. 20. 13:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A kerdesben azt irtam hogy valaki tudna e segiteni benne, nem azt hogy valaki ki tudna e oktatni.. A tovabbiakban kerem csak olyan irjon aki tenyleg a segitsegemre van..:)
2015. szept. 20. 15:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod fel a mogyorónyi agyaddal, hogy ennyi pénzt egy 16 éves szakképzetlen kölyöknek a kutya nem fizet? Igen,a diákmunkások leginkább csicskáztatásra vannak. Ez van.
2015. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válaszolok arra amit kérdeztél. Senki nem tudna segíteni benne, mert Magyarországon sehol nem fogsz kapni ennyit 0 tudással, ha csak nem apuci a cégvezető. Ennyivel szerintem le is lehet zárni a kérdést.
2015. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

" Egyetemi mérnökként 663Ft/h a

bérem,"


Te valamit nagyon rosszul csinalsz akkor, az iszonyu kevés. Más mérnök gyakornokként kétszer ennyit kap.


Kerdezo: ilyen korban, kepzettseg nelkul nagyon orulj ha netto 600 forintot kapsz orankent. Az már egy jo fizu a te szintednek.

2015. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Lefordítom a kérdést hogy lásd mit is kérdezel:


Sziasztok, látom hogy a boltban 20 ezer Ft egy cipő, én hol tudnám ugyanezt megvenni 10 ezerért?

2015. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Látom nem mindenki értette meg az előző hasonlatot.


Saját bevallása szerint is 500-600 Ft-os órabért fizető állásokat talál, ő pedig 800-1000 Ft-ot szeretne kapni.


Tehát a munkáját a piaci ár kétszereséért szeretné eladni.


Ez pontosan annyira reális, mint egy adott terméket a piaci ár feléért megvenni: lehetetlen.

2015. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

A konkrét segítség: NINCS!


Ha nincsen valamilyen szakképesítésed, akkor 700 forintnál nagyobb bruttó órabért nem fogsz kapni!


Én is úgy kapok nettó 144.000 Ft-ot, hogy az adott helyen londinerként kezdtem 570 Ft-os órabérért, letettem az előrehozott szakmai (logisztika) érettségimet 98%-os összeredménnyel, majd egy-két ügyes megszólalással "feltűnés nélkül" eladtam magam a fejeseknél!


17/F

2015. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árulok el titkot azzal, hogy itt mindenki aki válaszolt neked, ennyi idősen ugyan erre vágytak, sőt mindenki. Mindenki szeretne jól keresni minél előbb. De a sok ajtó becsukás vagy zsákutva megtanít a csízióra. Ha van valamihez MÁR MOST tehetséged akkor arra gyúrj rá. Én 17 évesen áruházaknak festettem dekorációs táblákat karácsonyra anno, 4 napos munkára egy átlag ember havi fizetését kaptam. Iszonyat jó érzés volt... most is hasonló területen dolgozom, és az akkori tudásom már versenyképes a korosztályomban. Találd meg a hobbid, amit szeretsz csinálni és amivel mások nem rendelkeznek (bármihez is legyen tehetséged az kincs, mert mindenkinek máshoz van). Ezen filózz el és indulj el az úton. Hajrá! :))
2015. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha 18 éves leszel akkor a dunai luxushajókon viszonylag jól lehet keresni ha ott pincérként dolgozol és még érettségi sem kell hozzá és pincéri végzettség sem. Egyik ismerősöm is dolgozik ott azért tudom ajánlani. De ahhoz még várni kell 2 évet
2015. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!