Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogyan döntenétek az én...

Ti hogyan döntenétek az én helyeben? Elfogadnátok az állást?

Figyelt kérdés

A tények: 23 éves egyetemista lány vagyok most járok agrármérnök msc. képzésre a Gödöllői egyetemen. A párom akivel két éve vagyok együtt (ebből 1,5 éve együtt is élünk) kapott egy elég jó állásajánlatot kb 200 km-re gödöllőtől egy tehenészeti telepen. Lakást is kapna aminek csak a rezsijét kell fizetnie. Ugyan ennél a telepnél, nekem is felajánlottak egy munkavezetői állást.

A probléma, hogy én még 3 félévet tanulok nappalin. Nemtudom, hogy mennyire jó döntés, ha egyéni tanrendet kérek,leköltözöm a párommal és főállásba dolgozom. Az egyetemet mindenképp be akarom fejezni az biztos, de nemtudom a kettő összeegyeztethető lenne-e.

A szüleim szerint még tanulnom kellene viszont én úgy érzem, hogy ez egy nagy lehetőség. Mivan ha suli után nem találok semmilyen állást akár fél évig is. Arról nem is beszélve, hogy két diplomával a kezemben valamint 0 munkatapasztalattal nem számíthatok az agrárszektorban semmi jóra.


2015. szept. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Elvegeznem nappalin az egyetemet.
2015. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Mihez kezdesz,ha:


1. Téged és/vagy a párodat kirúgják a melóból?

2. Összevesztek a pasiddal? (Tudom,ilyen soha nem lesz...ja.)

3. Mi lesz ha "nem kapsz levőt" vidéken? Ha nem tudsz ott élni Mucsajalsón?


GONDOLKODJ!!!


A suli az első,HA a kapcsolatod fontos a párodnak akkor ezt megérti és ő is ezt fogja mondani,mert a TE jövődet nézi!

2015. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Passziváltass, és próbáld ki a munkát, de semmiképp ne hagyd ott az egyetemet, mert ki tudja, milyen lesz a valóságban ez az ajánlat!

Utána még lesz időd gondolkodni, hogyan tovább. A lehetőséget meg kell ragadni. Szerintem.

2015. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem akarom otthagyni csak vagy egyéni tanrendre vagy levelezőre átmenni. Egy diplomával már rendelkezem. Ez lenne a mester diplomám. Igen egyébként összeveszhetünk a párommal ez nem kizárt, de akkor sem áll meg az élet! Lakásunk lenne mert az is kapunk. Ha a munka nem megfelelő, akkor meg eljövünk. Én visszamegyek tanulni és kész.
2015. szept. 7. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
En levelezon foytatnam. Nehez, de megeri.
2015. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jól gondolkozol, vállald el a munkát!!! A sulit megcsinálod levelezőn, vagy egyéni tanrenddel! A diplomád leginkább csak az első munkahelyedhez kell, a későbbiekben a diplomád mellékes lesz, és a gyakorlati tapasztalatod fog számítani! Az első munkahelyed így ki is lesz pipálva, ÓRIÁSI előnnyel fogsz indulni az évfolyamtársaidhoz képest! Arról nem is beszélve, hogy mennyivel leszel előrébb anyagilag... Gratulálok, ragadd meg a lehetőséget!
2015. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!