Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megélsz a pókerből?

Megélsz a pókerből?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 13:22
1 2
 11/17 LASFASF válasza:

Ismerősöm kb. 1000$-t nyert, mert hibás volt a gép :)))

Slotozott...

2010. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hogy meg lehet élni belőle!

Aki azzal dicsekszik hogy menyit nyert,az kíváncsi lennék menyit veszített!

Mellékesnek,kikapcsolódásnak jó!

2010. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
ÉN az 5-ös lottóból élek meg. Egyszer nyertem 100 milliót... a póker is ugyanilyen. Egyszer nyertem 40 milliót. És elmondhatom hogy a pókerből élek.
2010. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

meg lehet élni, csak 10-12 órát ott kell ülni a gép előtt, és k***a sokat olvasni, tanulni a játékot. meg hát nem egy szép életcél valljuk be.

haver ezt csinálja, keres is vele rendesen, és mindig pozitívba jön ki (min. 150-200/hó, jobb időkben 3-400e). azt mondja matematikailag garantált egy szint után a fix bevétel.

2010. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
utolsó, hát ez tök jó, én is ezt szeretném. de miért ne lenne jó életcél, ez is csak egy munka.
2010. júl. 26. 15:23
 16/17 anonim válasza:
100%

Meg lehet élni belőle még ha nem is vagy profi.

Havi 300-400ezer befolyik. Ez úgy napi 4 órát jelent kb. 4 asztalt kis téteken. Maximális koncentrálás és türelem kell hozzá. Nehezebb tud lenni mint egy sima nem fizikai munka. Nagyon fárasztja az agyat. És nem az a profi ismérve hogy csak nyer, hanem hogy a veszteségeit minimálisra csökkenti. Csomóan vannak akik egy hétig minuszba vannak, aztán hó végén összejön nekik vagy fél milla. Itt annyi a lényeg, hogy hosszútávon kell gondolkozni. Olvasni, fórumozni, elemezni. Ha cash game-ezel csak prémium lapokkal bemenni és a maximumot kihozni egy partyból. Ha versenyzel az más téma. Én azt mondom meg lehet élni belőle simán, csak fel kell tenned rá az életed egy ideig (amíg beindul a dolog). Olvassátok a fórumokat, nézzétek meg mások statisztikáit. Vannak akik olyan pénzeket szednek össze, hogy el se hinnéd.

2010. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 FAKESZmester válasza:

néhány netes poker szoba meg nagyon hibás lehet!

egyszer egy gyerekkkel játszottam nekem kör 2-es pár jött ki kézben és neki is ugyanez és az asztalra is 5 ugyanolyan kör 2-es jött ki egymásután 20x!!!!

2010. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!