Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten nettó 120 ezer...

Budapesten nettó 120 ezer Ft-ból meg lehet élni? (cafeteria nélkül)

Figyelt kérdés
Úgy, hogy albérletre is költeni kéne kb havi 50 ezret.
2015. aug. 14. 18:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És a tisztálkodószereket, mosószereket, ruhát (bár lehet, hogy azt egyesek luxuscikknek minősítenék, mert hát miért nem jó a sportcipőd télen is, végtére is nem olyan kemények a telek, mint régen!) még nem is említettük. Vagy a váratlan kiadásokat, amelyek ráadásul halasztatatlanok is lehetnek, mondjuk ha elvágódsz a jégen, és kitörik a fogad. Ennyi pénzből nem igazán lehet félretenni. Szerintem borzasztó, hogy az embernek rá vannak kényszerülve idegenek társaságára egy albérletben, amikor sokan még a saját családjuktól is megkergülnek.
2015. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

jólvan lepontozóbrigád... nem lehet 120 nettóból megélni... valahogy mégis megteszi budapest népességének jelentős része


én sajnos nem születtem 50 milliós belvárosi nagypolgári lakásba, tudom milyen szinteken lehet élni


onnantól meg igényszint

2015. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem borzasztó, hogy az embernek rá vannak kényszerülve idegenek társaságára egy albérletben, amikor sokan még a saját családjuktól is megkergülnek."


a lakótársadat te választhatod meg, a családodat nem

2015. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

" valahogy mégis megteszi budapest

népességének jelentős része"


Illetve vidéken is sokan megélnek minimalbérből pedig a videki kisboltok sokszor jelentősen dragabbak mint a hipermarketek. És ez jelentős tétel mert ezen a minimál szinvonalon az étkezés az egyik legnagyobb költség.


De amugy 120 az nem kevés. Nyilvan van egy pàrja az embernek, keres ő is ennyit akkor igy 240 ezer jut egy honapra. Ebből siman lehet fizetni albit is és még félre is lehet tenni.

2015. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Barátom én aztán az idők kezdete óta testépítek már de zabot190/ kgért még nem láttam!:D az én kajám így3-4 ezer/ nap.Aki meg töketlen és semmiből nemtud pénzt csinálni annak ott a tippmix!!
2015. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!