Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a fizetése a...

Mennyi lehet a fizetése a Notebook.hu üzletekben egy eladónak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséggel?

Hány éves szakmai gyakorlattal?

Van-e a forgalmazott árúhoz kapcsolódó más szakmai végzettsége is?

.

A fentieket figyelembe véve: amennyiben felvételkor megegyeztek.

2015. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Informatikus diplomával, 3 év műszaki kereskedelmi tapasztalattal.


Nem tudom eldönteni, hogy beadjam-e a jelentkezést, mert nagyon nehezen tudok kivenni szabadságot, ha esetleg behívnak egy interjúra, ezért szerettem volna megtudni, hogy körülbelül mennyit lehet ott keresni.

2015. aug. 14. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Infósként eladó lennél? Mi ennek az oka? Ha valóbab infós diplomád van, nehogy elmenj eladónak. Max akkor ha gyengusz vagy a szakmában.
2015. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretek egész nap a gép előtt ülni, jobban élvezem, ha az emberekkel kell foglalkozni. De egyébként igen, meg van a diplomám.
2015. aug. 14. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Èrtem. De ez nekem fura. Eladòként, mégha szàmítógèpes bolt is az, szakmailag óriàsi visszalépès szerintem. Ha meg meggondolod magad kèsőbb, a cv-ben a leendő munkaadódra rossz benyomàst teszel hogy ennyire leadta a szintet.
2015. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyébként, ha bruttó 220.000-et lehetne keresni pl. a Notebook.hu-nál, akkor azzal már elégedett lennék.
2015. aug. 14. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

IT-sként bruttó 200-at szinte bármivel megkereshetsz.


Ha nem akarsz egész nap a gép előtt ülni, inkább emberek közé vágysz, akkor menj el supportosnak vagy helpline-osnak, ott emberekkel foglalkozol, és a fizetés is komolyabb, mint egy ilyen boltban.


Amúgy meglepne, ha sokkal minimálbér felett lenne a fizetésük alapban.

2015. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Tudom, de egyébként, ha bruttó

220.000-et lehetne keresni pl. a

Notebook.hu-nál, akkor azzal már

elégedett lennék."


Egy gyakornok többet kap! Miert elég ennyi?

2015. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!