Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el dolgozni?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem csak 28 évesen sikerült elhelyezkednem életem első munkahelyén, kicsit szégyellem is magam ez miatt, de elhúzódott a főiskola is, valamint évek teltek el csak munkakereséssel. :(

Valaki más is jár ilyen cipőben?

Így több, mint 70 éves leszek, mire nyugdíjba mehetek?


2015. júl. 8. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyan munkára gondolsz amivel nyugdijjàrulékot fizetek? Az sajna nekem is ilyen sokara lett mint neked. Persze 17 éves koromtol dolgozom, de az sokaig csak diakmunka volt, ami aktualisan megélni elég volt de nyugdijba egyaltalan nem fog szamitani sajnos! :(
2015. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15 évesen költöztem el, azóta mindig volt egy kis maszek a sulis varrodában, utána itthon adatrögzítés, most épp kézműveskedem, voltam takarító... Ha ide számít, már 10 évesen is jártam cseresznyézni, hogy legyen zsebpénzem. Nagyon nem bírok a seggemen ülni, ha nem is keresem magam ronggyá, azért igyekszem legalább kicsit hozzám passzoló munkával foglalkozni. Aztán majd ha nagy leszek, remélhetőleg informatikus leszek. Nem vagy elkésve, én is leszek 28, mire végzek a tanulással.
2015. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
26 évesen kezdtem el dolgozni.Ebbe az évbe leszek 29. Nyugdíjas éveimre pedig már most gyűjtök. Szerencsére van miből félretenni.
2015. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Első diákmunkám 15 évesen, utána 21 évtől 24-ig diákmunkáztam amikor volt idő ("zsebpénz" - félre is lehetett tenni mind szerencsére) de normális helyen

pont a 26. születésnapomon körül, ugyanis 3 diplomával egy évig nem tudtam elhelyezkedni még egy fagyizóban se, én is r.ohadtul érzem magam emiatt, de már nem tudok utólag mit tenni.

2018. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!