Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el dolgozni?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem csak 28 évesen sikerült elhelyezkednem életem első munkahelyén, kicsit szégyellem is magam ez miatt, de elhúzódott a főiskola is, valamint évek teltek el csak munkakereséssel. :(

Valaki más is jár ilyen cipőben?

Így több, mint 70 éves leszek, mire nyugdíjba mehetek?


2015. júl. 8. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

17 éves korom óta dolgozom, közben lediplomáztam.

33/N

2015. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Én soha nem fogok elkezdeni dolgozni.
2015. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
40 év múlva nem lesz a ma ismert nyugdíjrendszer. Már most érdemes elkezdeni spórolni az öreg éveidre. Ennek előnye, hogy nincs nyugdíjkorhatár, tehát akár 60 évesen is visszavonulhatsz, ha megvan a kellő anyagi háttér és/vagy családi támogatás.
2015. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem 17 évesen bizalmas állás volt, második élet ként egészen tavaly év végéig. Többre vágytam azért számoltam fel a második életem. Mindenem volt amit akartam a második életemben, a fizetésem tőzsdén pörgettem. Néha luxus autókkal jártam, leginkább középkategóriásokkal, két lakást béreltettem, sofőrrel közlekedtem, kaviárt ettem és cápa uszony levest. Nem jártam márkás ruhákba nagyon, az egyetlen drága az egy Schanel kosztüm volt.
2015. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

16 évesen voltam először diákmunkán, vagy ha nagyon akarjuk akkor idevehetjük a családon belüli kerti munkát. 21 évesen polgári szolgálatosként gyakorlatilag már teljes munkaidőben dolgoztam.


Az első versenyszférás munkahelyemre 25 évesen kerültem.


Ne szégyeld magad, így sikerült Akkor szégyeld magad, ha rosszat teszel. :)

2015. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugdíjt nagyon gyorsan felejtsd el,nagyon gyorsan nincsen VÉGE.

Kiyosaki,Donald Trumph is megmondta össze fog omlani,de már nem fog.

Idő kérdése és vége,nem várható el az államtól,hogy eltartson,tehát mire eléred az idős kort 75 év felett lesz a nyögdíj korhatár és fogsz kapni mai áron max 20.000Ft-t.


Tehát neked kell kiépítened a pénzgyáradat ami termeli ki későbbre.


Én már 19 éves korom óta egyetem mellett dolgoztam,kőkeményen,muszáj volt.Csak úgy érdemes suli + meló.


27Ffi

2015. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
23 evesen fejeztem be az egyetemet, azota dolgozom. Elotte nem dolgoztam.
2015. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 évesen voltam dolgozni nyári munkán, kellett hozzá külön szülői hozzájárulás. :)
2015. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen, az első 3 hetes alkalmi munkám volt :-) Normális állásom 24 éves korom óta van. (30 vagyok)
2015. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%

16 evesen volt az elso adminisztracios munkam apam mellett irodaban egesz nyaron, 17 evesen rengeteg diakmunka mellett erettsegiztem le, de folyamatosan csak 18 eves korom ota nyomom a melot.

29/N

2015. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!