Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hány évesen kezdtetek...

Ti hány évesen kezdtetek dolgozni? És mit csináltatok? Diákmunkára gondolok

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen mezőgazdasági munkát. Persze feketén. Kapáltam, gyomláltam meg minden ilyesmit.
2013. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 évesen, árufeltöltőként kezdtem a Corában.
2013. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 evesen, feketen szorolapoztam es hostesskedtem. Ezek csak alkalmiak voltak, allando munkam 16 evesen lett egy call centerben. Gimi alatt vegig csinaltam, delutanonkent. Most egyetem mellett nem tudok dolgozni, csak nyaron, de mire vegzek, addigra mindig elkapkodjak a gimisek.
2013. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen az iskolai nyári szünetben kezdtem az építőiparban (feketén persze).
2013. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13-16 évesen nyaranta dohányt szedtem (persze feketén), egyszer megpróbáltam a barackszedést, de az nem tartott sokáig

17 évesen nyáron a Bácshúsnál dolgoztam, Meló diák által jutottam be

18 évesen nyáron egy boltban dolgoztam, de ott nem hivatalosan

19 évesen nyáron megint dohányt szedtem, plusz kapáltam

Most 20 éves vagyok, most végzek a szakmámmal, remélem most már rendes munkám lesz :)

2013. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!