Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az a munka, ahol csak...

Milyen az a munka, ahol csak (járművet) kell vezetni?

Figyelt kérdés

Én szeretek vezetni... nagyon szeretek vezetni :D Eddig csak autóra van jogsim, de mindenhol csalódok... Unix "Kiszállító" munka alatt egész mást vár el, kapcsolatkiépítés jópofizás stb... GLS meg ilyen futároknál pedig már túllőnek a célon, és hajtanak mint a marhákat, full stresszes.


Milyen az a munka, ahol az a dolgod, hogy árut szállíts, de csak idáig terjed a munkaköri leírása.


Kamionnál is azt mondták, hogy nem csak vezetésből áll, sok másból is. De akkor mi az az igazi ilyen munka? Vagy ilyen nem is létezik?


Nem kell földhözragadt ötlet, akármi javaslat jöhet. Hókotró a hegyekben vagy akármi... Képes vagyok elmenni odáig, mert egyszerűen semmi más munka nem érdekel, ezt imádom és ez tesz boldoggá. Nem lustaság, de könyörgöm annyi ember van aki utálja és hülyét kapna íróasztali munkánál, én is így vagyok a fizikai munkával. Nem szeretem. (Téglapakolás stb...)



2015. ápr. 28. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Taxis, buszsofőr, mentősofőr
2015. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

A mentőnél a sofőr ugyanúgy segít. Vagy szerinted mégis honnan vannak 2 személyes kocsik ( orvos + sofőr )?

A másik 2 jó: taxi sofőr, busz sofőr én meg mondok hozzá még egyet: mozdonyvezető.

2015. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Van még ilyen hivatásos sofőr, személyi sofőr meló, de ilyenekre ismerettség nélkül a büdös életbe nem fognak felvenni.


Van még sofőrszolgálat, de ide se fognak felvenni csak úgy.


Tegyél le mindenféle jogsit még, vagy vegyél egy új és gazdaságos autót, aztán taxizz... De azzal meg marha szarul lehet keresni.

2015. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Szemétszállító kocsiknál láttam, hogy a sofőr sosem száll ki a kocsiból, amikor a szemetet viszik el a házaktól. Egyébként nagyon sok helyen a sofőrnek is kell mást csinálni a vezetésen kívül, úgyhogy nagyon behatárolt a munkahely. Esetleg még a taxizás, ahol tényleg nem kell kiszállni a kocsiból.
2015. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

a személyszállítás annyira nem jó dolog nekem, jobban szeretem egyedül végezni a munkám (mondjuk a 2-3 kollega nem lenne gond pl kukásnál), a taxis ezért se lenne jó mert mondhatni ott alap elvárás hogy jópofizz, a buszsofőr jó ötlet de hallottam olyanokat, hogy utasok azért panaszkodtak a busztársaságnak, mert a sofőr nem üdvözölte az utasokat és mufurc volt (mi a fsz?!).


Amúgy köszi a válaszokat, látok itt jó ötleteket, jöhetnek még :)

2015. ápr. 28. 23:11
 6/19 A kérdező kommentje:

amúgy mentősnek már jelentkeztem, sőt még amikor Londonban éltem ott is jelentkeztem, de nem elég csak vezetni tudni, ott megkövetelik a tudás és cselekvőképességet is, én meg... ha kifolyt az agya ahhoz köszi de nem nyúlnék és inkább rá se néznék mert lehet kifeküdnék :D


Mentős:

"Az átlagosan elvárható elsősegély-nyújtási ismereteknél mélyebb tudásra van szükségük, ezért rendszeresen vesznek részt továbbképzéseken. Évente vizsgázniuk kell. Nagy tapasztalattal használják az elsősegélynyújtó felszereléseket, de az eszköz nélküli beavatkozások terén is otthonosan kell mozogniuk."

2015. ápr. 28. 23:16
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

"sofőr nem üdvözölte az utasokat és mufurc volt (mi a fsz?!). "


ez itthon abszolút nem tényező, szóval a buszsofőr áll a legközelebb ahhoz amit mondtál

a másik meg a kamion sofőr.. nem kell emberekkel kapcsolatot építeni, beszélgetni ilyenek, nagyon pakolás, de az sem tuti

2015. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
*nagyon max pakolás
2015. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Billencses sofőrnek állj, nem kell pakolni, emberekkel sem kell foglalkozni, hordod a követ a bányából vagy az útépítésekhez, markoló megrak, borítasz a határban, semmi több.
2015. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
azt csináltam egy ideig, de egy pár nap után nekem nagyon repetitív lett, mert a megrakás és a borítás között vagy 50 méter volt csak. Utasként voltam már úgy billencsezni hogy 10-20 kilóméteres távolságok voltak, az tetszett de sajnos ezt nem igen lehet megválasztani hogy én olyat akarok :/
2015. ápr. 29. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!