Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mik a legkönnyebbe...

Szerintetek mik a legkönnyebben /esetleg legrugalmasabban/ elvégezhető munkák ha a fizetés nem számít?

Figyelt kérdés
a közmunkát most hagyjuk ki, és tételezzük fel, hogy van diplomája az embernek, de csak azért hogy semmi essen ki a pixisből csak azért mert felsőfokú végzettség kell hozzá

#könnyű-munka #pénz-nem-számít
2015. ápr. 26. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt azért nehéz megválaszolni, mert minden könnyű, ha értesz hozzá, és van benne gyakorlatod. Meg persze amit szívesen csinál az ember, az jobban is megy. És ugye kinek a papné, kinek a lánya....
2015. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy aki alacsonyabb végzettségű egészen más jelent számára a "kemény munka".


Mondjuk aki vízkövet vakar egy szállodában állandóan hisztizik, hogy hú milyen nehéz mennyire alul van fizetve.

Akkor mondom, jó gyere és a csőszélesség függvény alapján integráld le az összkeresztmetszetet. Aztán jól hozzá se tudna szagolni. Akkor most mi a nehéz munka?

2015. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Irodai kisegítő diákmunkán.

A legkevésbé stresszes, jól is fizet, és igazán rugalmas (mert diákmunka).

2015. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"csőszélesség függvény alapján integráld le az összkeresztmetszetet"


eltérünk a tárgytól - amit nem kéne mert tényleg érdekelnének az 5letek - de ebben mi az adatok megadásán túl, amit nem egy algoritmus csinál?


amúgy nálam ez a meló számítana könnyűnek pl.:

[link]

2015. ápr. 26. 23:30
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as: ezt nem teljesen értem... szóval most diákmunka vagy egy diákmunkákkal foglalkozó cégnél való munkavállalás.. ez utóbbi tetszene, előbbi nem, mert nem vagyok sajnos diák.. :(
2015. ápr. 26. 23:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
portás
2015. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
őszintén kérdezem, hogy a portás állásokhoz nem kell masszív protekció vagy valami egyéb körülmény pl.: nyugdíjas legyél, diák legyél, megváltozott munkaképesség ilyesmi? csak mert portás melóra már én is gondoltam csak nem láttam olyat ahova megfelelnék az egyéb szempontok alapján
2015. ápr. 27. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Én egyik közé se tartozok mégis 25 évesen portás vagyok egy kórházban havi 104 ezerért + fizetik a pesti havi BKV bérletem.

Este már 9-kor alszok, ajtót bezárom senki se zargat.

2015. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

# 8

A hátránya csak az hogy hétvégén és ünnepnapokon is be kell menni ha ráesdik.

Pl. a idei szilveszter pont rájutott, nem volt jóérzés bent poshadni a melóhelyen szilveszterkor is.

Jah és van TV meg internet is :D

2015. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
perfect! én szilveszterkor amúgy egyedül voltam itthon szóval hót mind1 lett volna.. hogyan sikerült összehozni, hol jelentkeztél, milyen végzettséged van? bármi támpontnak nagyon örülnék, amúgy 26 vagyok
2015. ápr. 27. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!