Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra megyek!?

Állásinterjúra megyek!?

Figyelt kérdés

Van egy kis gond. Állásinterjúra megyek de nem tudom a cég nevét. Az álláshirdetésben nem volt megadva.

Telefonáltak hogy ekkor meg ekkor menjek. Mondta a legelején hogy honnan hív (nem is értettem jól).

A végén elfelejtettem megkérdezni.:S

Felhívni tök ciki nem? Meg ha még odamennék és pl több cég van akkor se tudom melyikhez jöttem.

Ha felhívom az nap reggel az állásinterjú előtt vagy ha akkor mikor ott vagyok tök ciki, meg gáz.

Már el is vágtam akkor magam náluk. Nem szeretnék rossz benyomást kelteni.

Hogy tudok ebből kijönni?

Mit javasoltok? Telefonáljak szerintetek?


2015. márc. 10. 20:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem írom le a címet. Már beírtam a google-be elhiheted.

Nem, nem a váci útra kell menni.

2015. márc. 10. 21:54
 12/18 anonim ***** válasza:
O.K. Akkor odamész: a portán ezt elmondod, ő majd segít. Nem a te hibád!!!!: a hirdetésben nem volt benne! (ezért, ha nem is zepter, sokat ne remélj tőle, komolytalan így hirdetni és így behívni valakit - meg sem kérdezte, hogy jó az időpont?)
2015. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

De igen megkérdezte hogy alkalmas-e.

Majd lesz valahogy.

2015. márc. 10. 22:00
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy meg jóformán egyik hirdetésbe sincs benne a hirdető cég, vállalat neve. Persze vannak kivételek.
2015. márc. 10. 22:02
 15/18 anonim ***** válasza:
A komolyaknál ott van az.
2015. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ha ilyen hirdetést felhívok, az első kérdésem a munkakör, a fizetés és a cég név. De a legfontosabba cég neve! Ezek döntenek arról akarom e vagy sem a munkát.
2015. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"A komolyaknál ott van az." te se pályáztál sehová az elmúlt 30 évben, ugye?
2015. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es: de

Hogy sikerült kérdező? ?

2015. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!