Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra megyek!?

Állásinterjúra megyek!?

Figyelt kérdés

Van egy kis gond. Állásinterjúra megyek de nem tudom a cég nevét. Az álláshirdetésben nem volt megadva.

Telefonáltak hogy ekkor meg ekkor menjek. Mondta a legelején hogy honnan hív (nem is értettem jól).

A végén elfelejtettem megkérdezni.:S

Felhívni tök ciki nem? Meg ha még odamennék és pl több cég van akkor se tudom melyikhez jöttem.

Ha felhívom az nap reggel az állásinterjú előtt vagy ha akkor mikor ott vagyok tök ciki, meg gáz.

Már el is vágtam akkor magam náluk. Nem szeretnék rossz benyomást kelteni.

Hogy tudok ebből kijönni?

Mit javasoltok? Telefonáljak szerintetek?


2015. márc. 10. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hívasd fel valaki mással. Problemlösung ember, Problemlösung!
2015. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha céges (vezetékes) telefonról hívtak, akkor jó eséllyel a neten is meg tudod keresni.
2015. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
sajnos nem vezetékesről hívtak :s
2015. márc. 10. 21:19
 4/18 anonim ***** válasza:
mi a telefonszám? vagy a pontos cím? amúgy csak tudod, hová adtad be a pályázatod?
2015. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyszer én is voltam így. Már ott voltam a helyen, abban az időpontban, de három cég is volt ott, elfelejtettem, hogy melyikhez hívtak be.

Felhívtam őket, hogy itt vagyok hol kell bemenni? És a nő szépen elmagyarázta, hogy melyik épület az. Ha telephelyszerű helyre mész és nem egy irodaházba, akkor ez működik (melyik kapun kell bemenni kérdés).

2015. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

"Az álláshirdetésben nem volt megadva. "

"hogy ekkor meg ekkor menjek. "

Ha nem kérdezte meg,hogy alkalmas-e az időpont, amikorra hív: a trágya Z E P T E R

Tele van ilyen hirdetéssel a net: irodai munka és nincs név - és valami nagyon-nagyon rossz ügynöki meló van mögötte, piramiselven alapuló.

2015. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ilyen velem is volt,hogy felhívtk,nem értettem az elején,hogy honnan hívtak,és előtte meg csomó helyre beadtam a jelentkezésem,ezért barhonnan lehetett.

a telefonhívás végén megkérdeztem,hova is kell pontosan mennem és kit kell keresnem.

na,neked már mindegy,mert már megtörtént,szerintem simán ráguglizhatnál arra a telefonszámra,amiről hívtak...vagy hát...igen...felhívatod valaki mással

2015. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Már rákerestem google-ben de nem ad ki semmit.

És ha felhívatom mással az mit mondjon? milyen indokkal?

2015. márc. 10. 21:46
 9/18 anonim ***** válasza:
írd már le a címet, ahová menned kell, megmondjuk, melyik cég!
2015. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a Bp Váci útra kell menni?
2015. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!