Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten junior programozóké...

Budapesten junior programozóként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
proginfó bsc diploma, fél év gyakorlat és tárgyalóképes angol nyelvtudással

2015. márc. 4. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Minimum 300 nettó
2015. márc. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

"Minimum 300 nettó"


Jo vicc. Igen, >lehet< keresni nagy osszegeket, de a minimum valahol netto 150 korul lehet.


Kerdezo, milyen technologiakban van tapasztalatod? Ha ertesz Java EE-hez, akkor van eselyed multinal netto 200-250 nettora, ha viszont PHP, akkor nemigen erheted el a 200-at.

2015. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"de a minimum valahol netto 150 korul lehet. "


Nézd, ennyit gyakorlat nélkül, diploma nélkül, alapszintű angoltudással diákmunkában is meg lehet keresni. Neki ehhez képest van fél év gyakorlata és tárgyalóképes angol tudása és már a diplomája is kézben van. Saját magát értékelné le, ha 150-et kérne. Nem is vennék komolyan ezen a téren ha ilyen összeget mondana bérigénynek. Vagy örülnének hogy találtak egy balekot. :)

2015. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso, en nem azt mondtam, hogy 150et kerjen, fuss neki megegyszer! (Segitek: minimumrol volt szo, "fel ev gyakorlat" sokmindent jelenthet, es letezik sok diplomas, akit senki sem fog felvenni programozonak)
2015. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Amikor én kezdtem, Msc-vel, fél év hazai, fél év német gyakorlattal, a fejvadász cég, akit tanácsadásra felfogadtam, azt mondta, bruttó 350-et kérjek, az kb az átlag. Ezt meg is adták volna mindenhol, sőt, egy nagy multi végül 425-ért vett fel. 350-et mondhatsz Bsc-vel is, max kicsit lealkudnak belőle. És jelentkezz 4-5 szimpatikus helyre legalább.
2015. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Utolso, en nem azt mondtam, hogy 150et kerjen, fuss neki megegyszer! (Segitek: minimumrol volt szo, "fel ev gyakorlat" sokmindent jelenthet, es letezik sok diplomas, akit senki sem fog felvenni programozonak)"


Ok, bocs, értem mit akartál mondani. Csak én a kérdésre próbáltam válaszolni és én azt láttam bele a kérdésbe, hogy a kérdező mondjuk azon gondolkodik, hogy mennyit kérjen ha majd megkérdezik a bérigényét.

2015. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, a nettó 150 akkor is hülyeség ezekkel a feltételekkel. Tárgyalóképest angollal, annyit tudsz, hogy int a=10 már megkapsz 3 kilót, ne beszéljetek már hülyeségeket. Sokan diákmunkában kiröhögnének 150-el...

Nézzél meg egyetemi facebook csoportot, hogy aprítják azokat, akik ilyen fizetéssel hirdetnek munkát.

2015. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Diákmunkában kezdő Java, Android fejlesztőket, meg programozókat 1200-1800ft-os órabérekért keresnek.
2015. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!