Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM-be, hogy lehet tagokat...

MLM-be, hogy lehet tagokat szerezni az családi, illetve az ismerős körön kívül?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 19:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Akik sokra vitték benne voltak a felső körben a tűz közelében . A híresek eleve kapnak egy csoportot vagy a hírnevük végett állnak be alájuk . Te gazdagabb leszel egy jó pár tapasztalattal és szegényebb több ezer Ft-al és jó pár illúzióval .
2015. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd, aki nem magasztalja az egekbe az mlm-et hogy mekkora jó üzlet, az nem ért hozzá. Meg mondta a nagyokos.
2015. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
mindenkinek feláll a hátán a szőr a hülye piramis nyomulásoktól. NE!!!!!!
2015. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%
Na ennyiben nincs igazad előző hogy az mlm meg a piramis játék merőben különbözik. De ez ügynökeik nyomulós stílusa valóban hasonlatos.
2015. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

Bővíteni kell az ismerősi kört, meg ajánlásokat kell kérni.


Azért ha a családból és az ismerősökből senkit nem érdekel, azért az gyanús... Ott valami baj van.


Nekem a családból van sok vevőm, az ismerőseim közül meg sok vevő, és pár partner is. És még csak a legközelebbieket kérdeztem meg. A valódi mlm cégek (a rejtett pilótajátékot most ne keverjük ide) ajánlatai elég jók, 10-ből 5 embert biztosan érdekelnek valamilyen szinten. (Legalább a termékeid...)


Amúgy erre a kérdésre a leendő szponzorod tud hiteles választ adni.

2015. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%

"A valódi mlm cégek (a rejtett pilótajátékot most ne keverjük ide) ajánlatai elég jók, 10-ből 5 embert biztosan érdekelnek valamilyen szinten. "



Akkor szerintem csak velem volt eltévedve az illető, aki engem huszon éves fiatal embert arról próbált meggyőzni hogy nekem megéri 16 ezer Ft-ért vitamin étrend kiegészítőket venni. xd

2015. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%

Ha már itt vagy regisztrálva, próbálkozhatsz kamukérdéseket kiírni, azután privátba nyomulni.


Igaz, neki sem sikerült:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..


Eredmény:

[link]



Emellett ha van széles kapcsolati köröd több országban, akkor jó eséllyel lesz "Ászod"

https://www.youtube.com/watch?v=RAagmwyZ4R8


is a csoportodba, aki majd termeli a nagy hasznot, Te meg csak passzívan ülsz a csoportod tetején.


Mint például ő, (ja nem ős is aktívan dolgozik még 6 év után is.. európai szintű munkanélküli segélyért, legalábbis itt Franciában ekörül mozog):


[link]


Az ilyen színpadon állók közül, jó mókamiki showt csinál, Berkics Miklós az FLP-nél, igaz állítólag neki sem megy már az ami régen, de legalább gyémántképző tanfolyamot szervez, mellékesként :-)



Ha mégsem jönne össze a nem a "rendszer" hibája, hanem a Tiéd.

2015. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm több mint 20 éve csinálja , más munkája nincs , a volt sógora elmodása szerint kb. 60000Ft-ot keres vele havonta és ennyi is a kiadása benzinre ,telefonra, szemináriumra járásra. Ráment 2 ház ára és a házassága. 1995-ben azt monta nekem, hogy 2000-ben Frerrarival viszi majd a gyereket óvodába, jelenleg a barátnője F-s rendszámú eredeti Switjével látom. Egyébként nála agilisabb, rátermettebb embert nem ismerek, minden cáfolatra van azonnali válasza és mégsem jött be neki az élet.
2015. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 beucika válasza:
Melyik mlm-ről van szó attól is függ
2015. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
41%
2015-ben még mindig van olyan balek, akit be lehet palizni az MLM-el? :O
2015. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!