Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék a neten fiú és...

Hol tudnék a neten fiú és lány haverokat/barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. Van barátnőm és egy igaz barátom, aki általános iskola 1. osztály óta a legjobb barátom.

Most fősulira járok, de nem nagyon sikerült beilleszkednem, 2 sráccal meg egy csajjal szoktam lógni meg dumálni és ennyi. Az ált. iskolás és középiskolás osztálytársaimmal nem tartom a kapcsolatot (kb mindenki leszarja egymást...)


Szóval... hol tudnék ismerkedni 18-22 éves emberekkel, akikkel pl tudnék néha facebookon dumálni, vagy találkozni és elmenni kajálni, moziba, vagy ilyesmi...? :D



2013. dec. 3. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha van barátnőd és igaz barátod, ráadásul olyanok is akikkel lógsz, akkor miért van szükséged további haverokra/barátokra? Mármint legyen nyugodtan, csak furcsállom - ilyen kérdéseket általában azok tesznek fel, akiknek nincsen senkije.


21f

2013. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A barátnőmmel csak hétvégén tudok találkozni, mert neki csak akkor van szabadideje.


A legjobb barátom elköltözött Debrecenbe, és kb havonta jön fel csak Pestre.


A 3 fősulis haverom is messze laknak (Székesfehérvár, Érd), és csak akkor vagyok velük, ha pl 2 előadás között van 2-3 óra szünet.


:(

2013. dec. 4. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
#1: attól, mert van barátnője, még lehetnek barátai. :)
2013. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem azt mondtam, hogy amiatt nem lehetnek barátai, mert van barátnøje. Csak irta, hogy vannak barátai, igy csodálkoztam hogy miért igényel tøbbet. MEllesleg, direkt leirtam, hogy csak érdeklödés miatt kérdeztem...


Tehát Nem feltétlenül értem, miért kellett most akadékoskodnod....

2013. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem látom ebben a hozzászólásomban az akadékoskodást. Te voltál az, aki nem a kérdésre válaszolva elkezdtél akadékoskodni. Az, hogy leírtam, hogy attól még lehetnek barátai, az nem akadékoskodás, hanem ténymegállapítás.
2013. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz ha akarsz :D 18L
2013. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
www.ismeretlenek.com
2013. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan chatszobában, ahol hozzád hasonló érdeklődésűek chatelnek.
2013. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!