Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri ez a munkahely Ausztriá...

Megéri ez a munkahely Ausztriában?

Figyelt kérdés
Nos. Én gondolkoztam azon, hogy kimegyek majd Ausztiába orvosnak.Ha ez meglenne akkor mennyit keresnék ott? Milyen iskolákat kell akkor elvégezni hozzá? És én azt hallottam, hogy csak ilyen pincérnek mennek ki az emberek. Elmondanátok, hogy mi kell ahhoz, hogy orvos legyek ott? Úgy értem, hogy ne csak pincér legyek mondjuk. Köszönöm a válaszokat. :D

2015. febr. 26. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk elso korben az orvosi egyetemet kene elvegezni, de ahogy kivettem az irasodbol, ez toled meg idoben nagyon messze van. Mellesleg meg kellene tanulnod nemetul meg angolul.


"És én azt hallottam, hogy csak ilyen pincérnek mennek ki az emberek."


ez meg hulyeseg.

2015. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Németet tanulok. Direkt nem angolt tanulok, mert az ott van a világ szélén.
2015. febr. 26. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvosoknak* angolul is kell tudniuk, mert a tudomany nyelve az angol.


*meg igazabol mindenkinek akinek felsofoku vegzettsege van, ha a vilagban akarzs boldogulni, akkor az angol elengedhetetlen. Ha megy mellette jol a nemet az remek dolog, de az elso nyelv az angol legyen.

2015. febr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!