Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet úgy elhelyezkedni,...

Hogy lehet úgy elhelyezkedni, ha nincs semmihez gyakorlatom, de mindenhova gyakorlatot kérnek?

Figyelt kérdés
Az iskolai végzettség, kartonok nekik kevés, akkor hogyan lesz munkám?

2014. dec. 27. 09:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Természetesen én sem úgy gondoltam, hogy a semmire menj ki. Fejleszd az angolod például, olvass a linkelt oldalon belül cikkeket, regisztrálj és kérdezgess. A lényeg, hogy valamerre haladj. Küldözgess szét az önéletrajzod online hirdetésekre (ja és Angliában vidéki városokban jóval olcsóbb a megélhetés, tehát ne Londont célozd be) brit munkaközvetítő oldalakon (magyar munkaközvetítőket hagyd).

Ha kimerül a jövőbeni terved abban, hogy küldözgeted itthon az önéletrajzodat mindenfelé akkor keserves tapasztalataid lesznek az elkövetkezendő években.

2014. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába is járok és dolgozom is. Meglepődnél hogy mennyiféle munkát végeztem már, szóval nem értem hogy mit kell itt izmozni.
2014. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Vidéken lakunk, illetve lassan nyugdíjas lesz addig már nem akar váltani.
2014. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
21-es! Köszi a tanácsokat, eddig a tiéd volt a leghasznavehetőbb. Nincsenek nevek, így nehéz itt a kommunikáció. Majd megnézem az oldalt, nyelvet meg tanulom, angol nyelven nézek videokat, vagy dok. filmeket, ami érdekel. Neked is sok sikert, ha kifelé kacsintgatsz. Ha össze is jön valami az biztos, amit lehet eladok és soha többet ebbe az országba én vissza nem jövök. Csak jöjjön be valami.
2014. dec. 27. 12:18
 25/25 A kérdező kommentje:
22-es, diákként én is dolgoztam, sokkal könnyebben kaptam munkát, ezerszer egyszerűbb volt. De egyik sem szakmába vágó munkák voltak, árufeltöltés, szórólapozás, ilyenek voltak csak Rébusz Iskolaszövetség... Ne hidd, hogy lógattam a lábam, nagyon sok mindent megpróbáltam és próbálkozok is.
2014. dec. 27. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!