Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » E-mail, elérhetőség nélküli...

E-mail, elérhetőség nélküli álláshirdetések?

Figyelt kérdés
Miért tesznek fel úgy álláshirdetést, hogy semmi elérhetőséget nem közölnek, de a végén azt írják, hogy az önéletrajzokat a megadott e-mailra küldjék és nincs semmi megadva? Ez valami új módi? Vagy mi? Azt már el sem kívánom, hogy korrektül kiírják a nevüket, cégnevüket, elérhetőségüket, de hogy még e-mailt sem ír ki, ahova elvileg várja a jelentkezőket az azért durva. De leírja részletesen mit kíván el és ő mit tud adni, persze a fizetési összeg nincs megjelölve, hisz az is teljesen lényegtelen manapság. Mi ez?

2014. dec. 18. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Látom besértődtél és lepontoztál..


TE SZERENCSÉTLEN, nem magadnak küldöd az e-mailt hanem TE IS KAPSZ BELŐLE EGY MÁSOLATOT, hogy legyen másolatod arról, hogy mit írtál!


Azért épültek ki így a rendszerek, hogy védjék az e-mail címeket a spamoktól!


Ennyi ésszel szabadlábon istenem... 70-es IQhoz kéne kötni az internet használatot...

2014. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Te gyagyás! Én senkit nem pontoztam le. Sose szoktam pontozni (se le, se fel), mert ez a leglényegtelenebb ebben az oldalban és nem is érdekel kinek mennyi a %-a, a válaszok tartalma érdekel. Nem tizenéves hü.lyegyerek vagyok, aki pontozgat, mert max. ők érzik ettől jól magukat. És nem sértődtem meg, min sértődnék meg? Nem is ismerlek. Úgyhogy ne engem ócsárolj, valaki más pontozott le te IQ betyár!


Egyébként meg kösz mindenkinek a választ. Bár azt nem értem, hogy ha példányt küld a rendszer, akkor miért nem jelzi sehol sem, hogy példány?

2014. dec. 19. 10:25
 13/13 anonim ***** válasza:
azét, mert triviális...
2014. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!