Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Körülbelül hány állásra...

Körülbelül hány állásra jelentkeztél, mire kaptál munkát? 29/N

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 09:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%
Ha bp-i az irodai meló, akkor engem is érdekelne. Egyetemi végzettségem van, angol, német felsőfok. Br 200 nekem is megfelelne. (és ha nem jutalékos, ügynöki, mlm stb.)
2014. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden a végzettségen, tapasztalaton és nyelvtudáson múlik. Én konkrétan egy állásra sem jelentkeztem, csak regisztráltam proffesion.hu-ra és napi 10-szer kerestek meg legalább. Pedig még egyetemista vagyok és szakmán(programozás) belül nem volt tapasztalatom. Lett is munkám és inaktiváltam a profession.hu fiókomat, mert rengeteg ajánlat futott be utána is. Most az IT/ICT-nél szalad a szekér nagyon.


Neked mi a végzettséged?

2014. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát nem IT és sajnos nem is egyetemista vagyok, hanem 42 éves nő.
2014. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 helyre jelentkeztem 4 hónap alatt. Interneten. Máshogy nem is látom értelmét. Kivéve a kereskedelemben (boltok, pékség, étterem, kávézó stb. ajtaján gyakran látok hirdetést, hogy alkalmazottat keresnek), de én nem ott szerettem volna dolgozni.
2014. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
150 bruttó(!) egyetemi diplomával?Hát ne csodálkozz,hogy nem tolonganak...Majd,ha a nettó lesz ennyi,meglátod ölni fogják egymást az emberek.Vagy elégedj meg egy éretségizettel,ezt a munkakört simán el tudja látni,nem kell hozzá atomfizikus MSc.
2014. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Pedig piacképtelen diplomával 150 ezer bruttónak is örülni kellene, szerintem. Vagy ne csodálkozzon, aki másfél évig otthon ül.
2014. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Erről beszélek én ne csodalkozzak? Mert a frissen végzett okostojás megmondja mennyit kell fizetni és feltételei vannak.

Engem nem zavar nem én keresek munkát csak akkor ne nyavajogjon senki. El lehet ballagni egy jobb munkahelyre ahol tart karokkal pont téged várnak. :)

2014. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Mert a frissen végzett okostojás megmondja mennyit kell fizetni és feltételei vannak. "


Nyilván megmondja, hiszen nem a rabszolgád, hogy ingyen dolgoztasd.

2014. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Látom Te is megfogtad a probléma lényeget. Gratulálok.
2014. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Látom Te is megfogtad a probléma lényeget. Gratulálok."


Megfogtam bizony. Ugyanis nem egyoldalú a szerződés és mindkét félnek van igénye. Az aljamunkára lehet ilyen mentalitással is találsz embert, de egy szint fölött ez nem működik.

2014. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!