Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Körülbelül hány állásra...

Körülbelül hány állásra jelentkeztél, mire kaptál munkát? 29/N

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 09:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Első körben 34 önéletrajzot küldtem szét, aztán azok elkezdtek vándorolni, és a végén ott kötöttem ki ahová nem is küldtem.
2014. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Évek óta küldözgetem számtalan helyre és még nem kaptam munkát.
2014. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Szia,


Véleményem szerint otthonról gép előtt ülve önéletrajzokat küldözgetve szinte lehetetlen munkát találni. Ezt a keresési módot nem javaslom.


Egyébként én meg lasszóval fogom az embereket állandóan, mert nem találok megfelelő munkaerőt irodai munkára.

2014. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

@Foga

Nem találsz megfelelő embert irodai munkára?

Hát hacsak nem 3 nyelven beszélő C# és C++ fejlesztőt keresel projektmenedzsment tapasztalattal, akkor nem értem, miért...

2014. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem interneten keresztül keressen munkát akkor hogyan? Elárulnád? Mert se nevet, se cégneve, se tl számot nem adnak meg azok, akik keresnek embert. Tehát bemenni nem tudsz, ha meg járod a cégeket, le sem xarnak, mert mit keresel ott, nem lett megbeszélve és egyébként sem kell nekik ember és fel vannak háborodva, hogy lopod az idejüket. Akkor hogy keressen az ember munkát? Én sok féle képen próbálkoztam már, járhatom az üzleteket, bármit, ha nekik nem kell ember, vagy ép családi vállalkozások vannak.


Irodai munkatársat meg gondolom azért nem találsz, mert annyira egekben vannak az elvárások, amit senki nem tud nyújtani, ha meg tudna is inkább külföldön fog szerencsét próbálni háromszoros vagy négyszeres fizetésért, nah ezért nem találsz embert. tele van a net titkárnői, recepciós álláshirdetésekkel, de kész röhej amit elkívánnak, a fizetésekről nem is beszélve. de kívánok sok sikert.

2014. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

az irodai munka lehet adatrögzítéstől kezdve programozás...


Mellesleg én csak interneten keresek állást illetve telefonon érdeklődök (felkeresem a hirdető cég honlapját és felhívom az ügyvezetőt) Szóval hülyeség, hogy ez nem működik. Első állásom megtalálásáig kb. 10-12-őt küldhettem el vagy annyit se (ez 2 hónap volt) Illetve jelenleg kereső pozícióban vagyok de most nem szakmán belül keresek így hátránnyal indulok. Viszont így is kaptam már a kb. 15 önéletrajzból 2 hívást de végül visszamondtam őket mert valamilyen okból nem voltak szimpatikusak. (szintén kb. 2 hónap alatt történt) viszont erre akár 1 évet is számolok mivel tényleg nem szakmán belül keresek.

2014. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Most 350 szétküldütt Cv-nél tartok, állás nulla. Amikor 25-35 éves voltam, 2-3 hónapon belül behívtak és lett állásom. Amióta 40 felett vagyok (pedig azóta egyre több tapasztalatom lett és egyre jobb a nyelvtudásom)be sem hívnak. 40 felett nem létezik tökéletes önéletrajz.


42/N

2014. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Tisztelt Válaszolók!


1: iroda munka azt jelenti most per pillanat nálunk, hogy betanítunk tehát a feltételek ennek megfelelőek (word és excel alap ismeretek, email tudás, tudjon normálisan telefonálni az ügyfelekkel az illető, valamilyen főiskola vagy egyetem de vettem már fel középfokú végzettséggel is embert). Juttatások: fizetés 150-200 bruttó között és korlátlan mobil használat


Hirdettem neten, a honlapunkon és a munkaügyi központban is (ők egyébként 1 egész embert küldtek). A cég évi 4mrdFt bevétellel rendelkezik 200-an vagyunk itt. Munkaidő 8 óra + 1 óra ebédidő (egyébként szabadon van kezelve a dolog. Van olyan kolléganő aki munkaidőben jár ki fodrászhoz meg kozmetikushoz)


Folyamatosan munkaerőt vadásztam 1 évig (megyeszékhelyen) nem tudom felvenni azt a 3 embert akit szerettem volna. 2-őt sikerült.


Most már nem keresek senkit, inkább megírom a kollégáknak, hogy hozzák ide a gyereket-nagymamát csak hozzanak valakit. Ennyit a munkanélküliségről.


Elvárásokról is tundék mit mesélni, amikor a frissen végzett "kolléga" annyi pénzt szeretne alapból mint amennyi nekem most 10 év munka után a fizetésem és még kikéri magának az esetleges baszogatást.


Ráadásul nincs több körös interjú meg a mostanság nagyon divatos több hónapos szarakodások. Az új két kolléganő bejött beszélgettünk kb 20 percet és másnap nálunk dolgoztak.


2: Hol kell munkát keresni? Azt biztosan tudom hol nem érdemes. Nem érdemes neten küldözgetni a szarabbnál szarabb önéletrajzokat (sörösüveggel a fénykép és még mesélhetnék). Nem érdemes munkanélküli központban keresgetni, mert úgy látom leszarnak mindenkit. Konkrét cégek honlapján, ahol van "karrier" menüpont és telefonálni kell + bejelentkezni személyesen. Valamint a leghatékonyabb keresés ismerősökön/barátokon/rokonokon keresztül lehetséges + facebookra kitenni. Persze én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni és lehet más bolygón élek.


Esetleg van még valami amire nem válaszoltam? :)

2014. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

#8.


Ha mégis keresnél embert, akkor szólhatsz.

Angolul beszélek, alap Office felhasználói ismeretek megvannak.

Ugyan még egyetemre járok, de egy komoly munka esetén akár folytatnám levelezői tagozaton is, úgyis a végefelé járok.

150-200 E körül megfelel a fizetés.

Az irodai munka az álmom. Komolyan! Mert nem akarok szalag mellett dolgozni....


Ha pedig már végzett emberek kellenek, arra az esetre tudok pár diplomás munkanélkülit... Tudok olyat is, akinek egy szakmája és diplomája is van.

2014. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

#9 voltam.


Ha pedig idősebb ember is megfelel - de még távol a nyugdíjtól és még évekig hűségesen maradnának -, akkor a családomból is tudok javasolni. Akár 100E nettónak is nagyon örülne, de könnyen lehet, hogy az alatt is!!!! Arról, hogy irodai munka, és nem valami embertelen körülmények közötti robotmunka - már álmodni se mernek...

2014. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!