Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most akkor nem vagyok normális...

Most akkor nem vagyok normális vagy csak nekem más a gondolkodásmódom? (lent több infó)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretek pokerezni viszont nem vagyok nyerő játékos, jövőre ki tudok menni dolgozni Németországba, 600-700ezer Forintos fizetésem lenne, viszont én ezt keveslem mert abban a hitben vagyok hogy pokerből akarok megélni és hogy a nyerő pókeresek mennyit keresnek és ezért keveslem a jövőbeli fizetésem, a mostani keresetem 110-130ezer, tegnap is vesztettem 450$-árt amit 3 hónap alatt gyűjtöttem össze 10$-ból munka mellett, és eléggé elvette az életkedvemet de nem tudom abbahagyni a pókerezést mert elèggè èrdekel és nagyon szeretem viszont attól is parázok hogy amikor kimegyek dolgozni akkor az egész fizetésemet a játékra költeném. A kérdésem az lenne hogy most akkor szerencsejáték függő vagyok vagy csak mert fiatal vagyok 19 éves, és hogy abba tudom e hagyni a pókert? Meg hogy úgy általánosságban mi a véleményetek erről az egészről.

2014. dec. 3. 07:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mért ne lehetne megélni? Ez egy tanulható dolog és a szerencse faktora elég kicsi, a nagyobb téteken. Nem véletlen ülnek mindig ugyan azok a döntő asztaloknál.

Csalni? Hogyan? A terem a fee-ből és a rakeből termeli a bevételt, nincs okuk csalni. A játékosok pedig nem is tudnak. Ráadásul, ha valaki még is tudna csalni az mikron tenné?:D

2014. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!