Munka Angliában?

Figyelt kérdés
Szervusztok! Idén végeztem el egy alapképzést a Corvinuson. Jelenleg nyelviskolába járok és következő ősszel folytatnám mesterrel a tanulmányaimat. A kettő között kimennék Angliába dolgozni (legkorábban március eleje). A fő cél a nyelvtanulás, a pénzkereset nem is elődleges szempont. A két kezi munka nem derogál nekem, ugyanakkor legyen kulturált a közeg. Tapasztalat/ötlet esetleg konkrét állás? Kinek mi jött be? Mire érdemes figyelni?

2014. nov. 23. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:

kétkezi*

Amúgy videogáfiával foglalkozok, utoljára 3D-s és 4K-s természetfilmeket vágtam. Gondolom szakmai elhelyezkedés az nem túl esélyes bevándorlóként.

2014. nov. 23. 16:13
 2/3 CsigaBig válasza:
Saját tempódban sajátíthatod el a mindennapi kommunikációhoz szükséges és elégséges angol beszédkészséget, kb. középfokú szinten. Bármikor, bárhonnan kapcsolódhatsz egy hatékony internetes nyelviskolához. Én is ott tanulok. Titka a mindennapos gyakorlás, a nyelvi trénerrel való mindennapos kérdés-felelés kapcsolat használata. Ha ügyes vagy, a tanfolyam díját is visszakeresheted és akkor ingyen volt. Ha komolyan érdekel, írj a csikosjm@gmail.com címemre. Dec 6-án, szombaton délelőtt el tudlak vinni Budapesten az iskolába, ahol általános tájékoztatást és minden kérdésedre választ kapsz, ami alapján dönthetsz.
2014. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért a szakmádban referencia munkát küldeni nem árt. - már amennyit a céged enged.
2015. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!