Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún biztosan meg...

Állásinterjún biztosan meg fogják kérdezni hogy mekkora fizetést szeretnék. Mit mondjak? Teljesen kezdő . Lent

Figyelt kérdés
villanyszerelő vagyok, és nem nagyok az elvárásaim, örülök ha felvesznek, de túl keveset se akarok mondani, nehogy kevesebbet kapjak mint amennyit egyébként adna.
2014. nov. 18. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nettó 90-100e-nél ne mondj kevesebbet.
2014. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi bruttó 150.000-ért vettünk fel egy 10 éve a szakmában dolgozót. (vidék)

Szerintem nettó 100.000Ft-ot mondhatsz reálisan.

2014. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pbiker ***** válasza:

Én azt hittem, hogy a villanyszerelő hiányszakma, örül a cég, ha egyáltalán talál valakit.


Ha kezdő vagy, akkor megértem, hogy nem nagyok az elvárásaid, az előző hozzászóló bruttó 150-e reálisnak hangzik. Pár évig jól beletanulsz mindenbe, aztán menj maszekba és vállalkozz.

Én a múltkor egy villanytűzhely bekötésért fizettem 9 rugót, 10 perc melóval. Aztán naponta jó sok helyen beszedi ezt az összeget, kicsit kevesebbet vagy akár a sokszorosát.

2014. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!