Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet önéletrajzban...

Mennyire lehet önéletrajzban kamuzni?

Figyelt kérdés

Sajnos, idáig csak 4 helyem volt próbaideig, különféle okok miatt: a cég anyagi helyzete nem tette lehetővé a további foglalkoztatásomat, tapasztalat hiánya. Sajnos, a legutóbbi interjún nem tudtam a HR-esen továbbjutni, mert először is "nagyon megfontoltuk, hogy behivjunk, mert látjuk, sok helyed volt rövid időn belül", majd "most jó volt a teszt, csak te egy kérdőjel vagy, hogy akkor miért tartottak ilyen rövid ideig az előző helyeid".


Úgy gondoltam, hogy mondjuk nem irok be 2 helyet, vagy azt mondom, hogy "projectmunka" volt, akkor az mennyire jön be? Tudom, ott van a kiskönyv, illetve fel is hivhatják a cégeket - én most csak azon nem akarok bukni, hogy akkor nehogy azért ne hivjanak be, mert sok helyem van az önéletrajzban, és akkor most nehogymár ne tudjak dolgozni...


2014. nov. 12. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne kamuzz - bármikor kiderülhet.

Inkább írd be a korábbi helyekhez azt, hogy miért hagytad ott korábban.

2014. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha kiderül, mi történik? Nem csuknak le... nyilván kinos, de leszarom, dolgozni akarok
2014. nov. 12. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel is mondhatnak neked akkor.
2014. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A projektmunka jó szöveg.
2014. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem bele se írd inkább. Akkor nem kell magyarázkodni.
2014. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ahonnan önhibából küldtek el azokat ne írd bele.
2014. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
így van, mindet nem kell beírni, csak mondjuk 2, aztán ha rákérdeznek, elmondod, hogy ezért meg ezért nem jött össze...van egy ismerősöm, ő mondjuk kamionos, és tulajdonképpen ugrál egyik cégtől a másikba, ahol valamivel jobb a fizetés vagy ilyesmi. és valahol például nem problémáznak, de ő is már járt úgy, hogy beírt 6 előző céget, és rákérdeztek interjún, hogy miért ennyi? és szóval ő is azt tanácsolja, hogy elég kicsit kevesebbet beírni, mert igen, ezen is múlik, felvesznek-e.
2014. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!