Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyesről visszatért anyatársaim...

Gyesről visszatért anyatársaim! Ti hol találtatok részmunkaidős állást?

Figyelt kérdés
34 éves főiskolai végzettségű, budapesti nő vagyok, egy 4,5 és egy 2 éves gyermekkel. Nyár vége óta keresek elég intenzíven 6 órás állást, de egyszerűen nem találok olyat, ami hosszú távon működőképes volna. Most jelenleg egy call-centerben dolgozom bruttó ! 90 E+jutalékért, amiben persze a jutalék csak túlórával szerezhető meg, amit nem tudok sokáig vállalni, nem véletlenül kerestem 6 órás munkát... El vagyok keseredve, hogy mi lesz így, a férjem munkaideje miatt nem tudok több műszakos munkát vállalni,, és méltatlannak érzem az eddigiekhez képest a lehetőségeimet. Csak nekem vannak túl nagy igényeim, vagy rossz helyen keresgélek?! Kérlek, írjatok vmi biztatót, vagy bármilyen ötletnek, javaslatnak örülnék.
2014. nov. 11. 23:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amíg kicsik voltak a gyerekeim, addig én 4 órában dolgoztam+ főállású anya voltam. A fizetésem 120 ezer nettó volt (ez a 3 gyerek adókedvezményeivel együtt). + kaptam a főállású anyaságit havi 25 ezret.

Most már 8 órában dolgozom, mert 246 ezer (nettó)-ért már érdemes dolgoznom mindennap, a férjem vette át az anyaságit.

2014. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!