Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyesről visszatért anyatársaim...

Gyesről visszatért anyatársaim! Ti hol találtatok részmunkaidős állást?

Figyelt kérdés
34 éves főiskolai végzettségű, budapesti nő vagyok, egy 4,5 és egy 2 éves gyermekkel. Nyár vége óta keresek elég intenzíven 6 órás állást, de egyszerűen nem találok olyat, ami hosszú távon működőképes volna. Most jelenleg egy call-centerben dolgozom bruttó ! 90 E+jutalékért, amiben persze a jutalék csak túlórával szerezhető meg, amit nem tudok sokáig vállalni, nem véletlenül kerestem 6 órás munkát... El vagyok keseredve, hogy mi lesz így, a férjem munkaideje miatt nem tudok több műszakos munkát vállalni,, és méltatlannak érzem az eddigiekhez képest a lehetőségeimet. Csak nekem vannak túl nagy igényeim, vagy rossz helyen keresgélek?! Kérlek, írjatok vmi biztatót, vagy bármilyen ötletnek, javaslatnak örülnék.
2014. nov. 11. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem neked vannak túl nagy igényeid.

Ez Magyarország mostanság sajnos, mégis mit vártál?

Örülj, hogy találtál állást, sokunknak még az sincs.

2014. nov. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azt vártam, hogy legalább hasonló állást és fizetést találok az 5 évvel ezelőtti állapothoz képest. Persze gondoltam,hogy gyes után két gyerek mellett már nem lesz olyan egyszerű (régen estéket és hétvégét is bevállaltam), de azért 7-8 órákat dolgozni nettó 59 ezerért, kissé derogálónak érzem. Ezért várok olyan ötleteket, hogy hova lehet elhelyezkedni valóban 6 órában, legalább 10-20 E-rel többért? Naivitás vagy sem, nem gondolom ezt olyan extra igénynek.
2014. nov. 12. 00:53
 3/11 anonim válasza:
100%
En az auchanba mentem dolgozni 21 honaposom mellett. Eloszor heti 35 oraba vettek fel, kbnettoba 65-70 ezerert, de sokat beteg a lanyom, igy hetvegesre heti 20 oraban dolgozom 45 ezerert. Ott nagyon csaladcentrikusak. A munka se nehez a kasszaban, es ha van idod tulorazhatsz is. :-)
2014. nov. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok.Kedves utolsó,és az auchanban lehet köztes műszakot vállalni?Pl.8-16 óráig,vagy 8-14 óráig?Sajnos a párom munkája miatt én sem tudok 2 műszakot vállalni,és hétvégét sem.
2014. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sajnos a muszak az nem igy mukodik ott. Az sajna ossze-vissza van. Van h zarasig vagyok,van h nyitasra megyek csak 4 orat vagyok bentmaskor 9 orat. Szoval nem egyforman van beosztva de a heti oraszam adott.
2014. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj el cégekhez vagy gazdagabb idős emberekhez takarítani (utóbbihoz nem kell naponta). Ha ügyes vagy 2 helyre is mehetsz és még benne leszel a 6 órában.
2014. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Én olyan cégnél dolgozom, ami szerintem tökéletes kisgyerekes anyukáknak. 6 órában dolgozom, fél 9től 3ig, hétköznap. A fizetés nem valami sok, részmunkaidőben a kezdőfizu nettó 95 ezer plusz cafeteria, de nekem elég. Nincs túlóra, csak önkéntes alapon és azt ki is fizetik. Szóval ritka, de van ilyen is. Ne add fel! Ez egy SSC, ha beszélsz legalább angolul, próbálkozz ilyen helyre bekerülni.
2014. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. Még annyit, hogy ez nem Bp-en van, de ott is biztos van ilyen cég.
2014. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"fizetés nem valami sok, részmunkaidőben a kezdőfizu nettó 95 ezer plusz cafeteria, de nekem elég. "


:DDDD elhiszem, hogy neked elég :) Más 10 órában keres nettó 80-at kb. 3e Ftnyi utalvánnyal :D

Becsüld meg a helyed. Ez a "nem valami sok" picit szíven ütött :D

2014. nov. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt a GYIK-en mindenki 300-400 ezret keres. Ahhoz képest kevés :)

Tényleg szerencsém van ezzel a hellyel, el se hittem, hogy felvettek :)

2014. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!