Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen fogyatekosok az...

Miért ilyen fogyatekosok az emberek?

Figyelt kérdés

Nagyvarosban elek, kisvarosbol jottem, es azt latom itt (otthon is mondjuk), hogy az emberek birkak. Mindenkinek iphone pl, tipikus birka jelenseg.


Aztan ami igazan furcsa, hogy azert dolgoznak, hogy ne dogoljenek ehen. Kicsit eros volt, de tenyleg ez van. Megjon a fizetes, rohannak venni ezt meg azt, bulibuli pia cigi stb... Nekik az a fontos, hogy este legyen elottuk egy sör, es nyugodtan hatradolnek.


De en tele.vagyok tervvel, sajat vallalkozast akarok, en is dolgozok most, de a fizetesbol iskolaba akarok menni, olyan dolgokat venni esetleg amik segithetik a karrierem...Es amikor megemlitem nekik, hogy mik a terveim, akkor vagy kirohognek, vagy azt mondjak, hogy "majd rajossz hogy..." vagy csak szimplan vissza akarnak huzni.

En tenyleg nem ertem ezt, miert nem kepesek venni a faradtsagot a hard workre?

McDonaldsnal dolgoznak, vagy pincerek, es orokke csak panaszkodnak. En olyan helyen, ahol mibimal bert fizetnek, nehez, nem becsulnek meg, a talpamon nincs olyan hely ahol ne lenne vizholyag,megse panaszkodok.


Mondjuk azt olvastam, hogy az emberiseg 99% tud dolgozni mas cegeknel, de csam 1% kepes sajat ceget csinalni. Ami sikeres is, es nem egy zoldseges ami 3 honap utan bezar.


Miert nem akarnak az emberek sikeresek lenni? Megkerdezel 10 embert hogy akar-e sikeres lenni tuti mind azt mondja, hogy igen, de abbol jo ha 1 tesz erte tenyleg valamit is...



2014. okt. 24. 09:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
54%
Jó nagy fa5zkalap vagy, de sok sikert neked! :D
2014. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hat utolso nem tudom ezt most hogy ertsem, de koszi :D


Melesleg szerintem aki nem egoista, az nem is lehet sikeres. Hogy lenne abbol jo fonok? Iranyitani kell egy ceget, nem babusgatni mindenkit. Persze nem azt mondom, hogy bunkonak kell lenni, mert az egoista nem ezt jelenti, csak tudni es elhinni h csak neked van igazad, csak az a helyes amit gondolsz, es nem hallgatsz senkire. Nekem eddig bevalt ..

2014. okt. 24. 17:29
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Jól gondolod nagyon is.

Én is hasonlóan vélekedek.

Mondjuk én sokat keresek,de a fizum nagy részét tanfolyamokra,nyelvórákra,különórákra.

Egyetem mellett dolgozok a szakmámban és mindig is dolgoztam.

Fizum másik része a kondira,kajára és márkás ruhákra megy el.

De igazad van az embereknek semmi célja nincsen el vannak mind légykaka a falon,jó ahogy van,de rinya na az megy ezerrel.

Nekem is célom egy nagy cég ami a szakmámhoz kapcsolódik,mellette még egy kis mellékes majd.

Ehhez szedem fel a tapasztalatokat és képzem magam.

A lényeg fizud nagy részét fektesd be,speciel én a fejembe fektetem be,használható tudásba,hogy egy gazdag,sikeres férfi legyek aki tud élni.


Akarnának sikeresek lenni,ja nem bocsánat,csak szeretnének ,,de jó lenne ha...",de lépéseket tenni érte ott vannak bajok.

2014. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

először azt hittem a kérdést a 49%-os berki farkáért megszállott gyerek írta ki. Aztán most látom itt válaszolt.Nélküle nincs olyan kérdés-válasz ahol nem jelenne meg, ha a "pénz" a kulcsszó :D


Házasodjatok össze :D

2014. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Utálom a kisembereket, habár pénzben nem vagyok egy mágnás, de mentalitásban nagy ember vagyok, s egyet is értek a kérdezővel.
2023. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!