Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik angol városba a legjobb...

Melyik angol városba a legjobb költözni és miért?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 21:42
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Meg mi van más angol városokban, kimész bárhova Skóciától Angliáig bármelyik közepes városba és ott lazán megvagy a pénzedből, iszogatod a vodkát meg jut mindenre?
2014. okt. 24. 00:53
 22/32 A kérdező kommentje:
Meg olyan arcok nincsenek, akik külkereskedők és megveszik magyarban a terméket és eladják angol piacon és azzal simán vedd meg olcsón add el drágán alapon jól keresnek?
2014. okt. 24. 00:56
 23/32 anonim ***** válasza:

Meg Meg Meg Meg

Ennyire tudod, miért kérdezed?

Mielőtt kimész bankot robbantani írd már le hány éves vagy meg hány munkád volt eddig..

2014. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy ennyire tudom, hanem kérdezem hogy akkor hogy van.
2014. okt. 24. 18:07
 25/32 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondtam hogy ennyire tudom, hanem kérdezem hogy akkor hogy van."


Már el lett mondva hogy mi hogyan van, de te mindent megmagyaráztál. Akkor minek kérdezel, ha mindent tudsz. Kérdezz meg egy pár embert különféle angliai csoportokban, hogy mennyire tud megélni minimálbérből, nagyot nézel a válaszokon, hidd el. másrészt pedig nem alapozhatod az életed minimálbéres állásokra. Magam is voltam minimálos, mikor megszorultam, de erre berendezkedni badarság. Aki egy kicsit is igényes, főleg Angliában, nem elégszik meg a minimálbérrel, mert kezdetben lehet hogy elég,de rájössz majd később, hogy az élet nem csak kocsmázásból áll, hanem másból is, amihez bizony nem elég a minimálbér.

2014. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
És ha valaki szerez 1 év alatt egy szakmát és úgy megy ki Londonba, akkor az kész Hawaii, mert megkapja az átlag angol bért a kb 1600 fontot, amiből simán félre lehet havi 600-at tenni?
2014. okt. 25. 23:02
 27/32 A kérdező kommentje:
Havi 600 font az havi 228 ezer forint költőpénz, 1 év munkával 2.736.000 Ft. Itthon Mo-n simán tudsz abból a kocsmázás mellett is venni ha nő vagy mellnagyobbítást meg egy rakás kozmezikumot, táskát, cipőt, ha férfi akkor meg egy 1 millió Ft-os autót amivel viheted a csajokat mindenhova, plus még simán elutazhatsz Párizsba, Ibizára meg Rómába néhány napra és még marad is pénzed, vagy ilyen sokat képtelenség félretenni?
2014. okt. 25. 23:16
 28/32 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mondjuk nem minimálbérből, de egy szakmunkásbérből elég egy év is és már életre szóló élményekkel gazdagodhatsz?
2014. okt. 26. 17:43
 29/32 anonim ***** válasza:
London havi 1000 fontból. Muwhaha. Az havi mondjuk 380 ezer pénz. Ennyi Budapesten elég egy normális középosztálybeli létezésre, ha nincs saját lakásod és fenn akarsz tartani egy autót. Londonban meg háromszor annyi a lakhatás, az utazás és az élelmiszer és háromszor, ötször annyiba kerülnek a szolgáltatások. Lehet számolgatni. 2500 font körül mozog az az összeg amiből már tisztességes nyugat-európai módon lehet élni, nem 10 pakival egy szobában nyomorogni azért, hogy aztán elmehess reggelente a 12 órás mosogatós mókázásra.
2014. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Jó de Budapesten hol kapsz havi 380 ezret mosogatásért, itt kapsz talán 80 ezret, abból hogy tudsz élni hosszútávon, annyiból itt is lakást kb csak a Diószegi Sámuel utcában bérelhetsz ha nem kérnek két havi kauciót. Hogy számoltál te hogy ebből még egy autót is fenn akarsz tartani?
2014. okt. 27. 13:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!