Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik angol városba a legjobb...

Melyik angol városba a legjobb költözni és miért?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 21:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Angol mennyire megy? Londont csak akkor ajánlom, ha elérhető 1400-1500 font nettó fizetés legalább. Enélkül a sok, szobában kucorgó magyar sorsára juthatsz, és szinte csak rossz élményekben lesz részed.
2014. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Angolból egész jó vagyok, valami bolti eladónak nem lehet menni? Miért mindenki szakmunkásnak meg takarítónak megy? Meg melyik a legjobb város, skótoknál mi van például?
2014. okt. 23. 22:18
 3/32 A kérdező kommentje:
Mi a legkényelmesebb munka? Valami koncertre, fesztiválra, discoba nem keresnek besegítőket? :)
2014. okt. 23. 22:23
 4/32 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy London ha rossz melót végzel akkor is teljesen jó, hiszen tele van szórakozó és sporthelyekkel amik közül válogathatsz és a nagy népsűrűség miatt rövid időn belül lesz egy rakás barátod.
2014. okt. 23. 22:26
 5/32 anonim ***** válasza:
Első válaszoló arra akart rávilágítani, hogy Londonban a lakhatás nagyon drága, tehát ha keveset keresel nem engedheted meg maradnak.
2014. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Úgy szokták, hogy csak kibérelnek egy nagy házban egy szobát az nem drága és úgy élnek boldogan a többiekkel mint egy család, nem? Járnak a pubokba sörözni, sétálni a városba, meg minden, nem?
2014. okt. 23. 22:51
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jellegű állásokat keresel, akkor mindenképp vidék, London felejtős. Ilyen melókkal maximum 900-1000 fontot kereshetsz, miközben egy sima garzonlakás 750-900 font. London jó annak, aki rendesen keres, mert minimálbér körüli bérből csak a közös lakás marad, ami minden, csak nem ideális. Ismerek egy francia pincérlânyt, aki 18 másik emberrel lakik egy 6 szobás házban. Egymás hegyén-hátán. Igaz, csak 280 fontot fizet a lakhatásért. Kérdés hogy ilyen áron megéri-e. Szerintem nem.
2014. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Persze, nagy "buli" másokra várni hogy használhasd a wc-t, fürdőt, meg munka után, fáradtan ne tudj leülnu enni, mert tele a konyha. Ha meg eljârsz állandóan iszogatni, bulizni, akkor nem marad megtakarításod, ennek megint nincs értelme, így csak vegetálsz, célok nélkül. Baromi sza* jövőkép.
2014. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Amikor én voltam Londonban napi kb 13 fontért aludtam hostelekben, az albérlet meg mégolcsóbb ha jól tudom, napi 15 fontra simán kijön a szállás, vagy mégolcsóbbra nem? 450 font per hó, ha csak 1100 font per hót keresel egy gyárban, akkor is havi 200 fontot félre tudsz rakni, meg még pubozásra meg sportra is futja nem? Nem értem miért kell oda ilyen rengeteg pénz, némi leleményességgel kb 900 fontból is kitudnak jönni a dolgaid simán, nem?
2014. okt. 23. 22:58
 10/32 anonim ***** válasza:
London idéntől fogva hivatalosan is a világ legdrágább városa. Azaz, minimálbérből nem tudsz önálló lakást bérelni, pedig azt gondolom hogy ez alapvető lenne egy nyugati országban. Másokkal közösködni meg ideig óráig bírható, de évekig nem. Ha pubozol, nem tudsz semmit félretenni. Egy sör 3-5 font, ebéd egy pubban 12-16 font, foci meccs belépő 35-90 font, koncertjegy 140 fonttól, közlekedésre is kell havonta legalább egy 100-as. Kaja is kell, az is nagyon minimum 120-150 font havonta. Tájékozódj az árakról, nagyot koppansz még.
2014. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!