Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik angol városba a legjobb...

Melyik angol városba a legjobb költözni és miért?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 21:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Én Londonban idén egy sima panzióféleségben napi kb 12-13 fontért ilyen szobában aludtam. [link]

Ha hosszabbtávon maradok talán kapok valami kedvezményt is, az havi kb 350 font. Nem értem mi értelme 18 másik emberrel lakásban lakni 280 fontért ha 3-4százból is lazán ellehet lakni, szerintem a képen azért látni hogy nem annyira elviselhetetlen az egész és nem kellett sorbaállnom semmiért.

2014. okt. 23. 23:22
 12/32 A kérdező kommentje:
A konyha is ott volt ebben a szobában és nem láttam hogy penészes lenne, vagy hogy bárki ordíttatta volna a muzulmán zenét, vagy hogy bármiért sorba kellett volna állni. Akkor miért is nem lehet kijönni 900 fontból és mi szükség drága zsúfolt albérletekre?
2014. okt. 23. 23:26
 13/32 anonim ***** válasza:
Ha az általad linkelt szoba neked megfelel, akkor hajrá. De felnőtt ember nrm vágyik arra hogy másokkal aludjon együtt egy szobában. Ez már nem a főiskola. Amit linkeltél az egy hostel, ha dolgozni akarsz, nrm lakhatsz ott, mert ahhoz NI szám és bankszâmla kell, azokhoz pedig bejelentett lakcím. Hostel nem lehet a címed.
2014. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Kaja mondjuk legyen ahogy mondtad 150 font, szállás mondjuk ha drágítunk kicsit rajta 400 font, buszbérlet 78 fontból megvan. Mondjuk még veszel ruhát, tisztálkodási szereket, sört még extra havi 122 fontért. Ez 150+400+200 az eddig 750 font. Akkor miért szükséges minimum 1400-at keresni?
2014. okt. 23. 23:38
 15/32 anonim ***** válasza:
Látszik hogy még nem éltél itt, egyelőre elvagy a saját kis álom világodban, az ilyenek szoktak nagyot nézni, mikor szembe találják magukat a valósággal. Egy Hostelben relatív jó körülmények vannak, de ha olcsó szobát akarsz bérelni, az csak olyan környéken teheted, ahol bizony lesz részed muzulmân énekekben és egyéb nyalánkságokban.
2014. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Miért szükséges? Azért hogy felnőtt emberhez méltóan éljél, és ne egy kis szobában kuporogj. London hatalmas, csak buszbérletet venni őrültség. Amikor mész munkába, a busz a legrosszabb választás. Lassú. Ha busszal járnék, 1óra 20 percig tartana az út. Metróval 25 perc. Nagyon nem mindegy. Többet alhatsz így, ergó kipihentebb leszel.
2014. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor légyszíves magyarázd el hogy hogy lesz a 750-ből 1400. A másik meg hogy nem szokták azt, hogy csak bejelented a cimborádhoz magad, de nem ott laksz hanem egy kényelmes olcsó panzióban napi 12 fontért? Meg azt nem azt szokták hogy magyarok egyszerűen együtt mennek ki és akkor lehet magyarul beszélni meg együtt nevetgélni?
2014. okt. 23. 23:52
 18/32 A kérdező kommentje:
Azt értem, csak azt nem hogy akkor miért nem keresel egy olyan munkahelyet ami nem ilyen óriási távolságra van, vagy akkor veszel ki a munkahelyed mellett albérletet? Nekem nem hangzik normálisnak, hogy körülbelül másfél órára laksz busszal a munkahelyedtől, olyan mintha Tatabányáról járnál be Budapestre dolgozni, úgy hogy nem költözöl Budapestre.
2014. okt. 23. 23:58
 19/32 A kérdező kommentje:
Meg lehet egyébként közlekedni biciklivel vagy gyalog is ha közel a munkahelyed. Viszont ha mondjuk oké, te ha többet költesz 750 helyett mondjuk 1000 fontot, abból még mindig ha 1200-at keresel még mindig lehet megtakarítani, vagy valami képzésre költeni vagy elszórakozni havi 200-at, nem?
2014. okt. 24. 00:12
 20/32 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem a minimumon élsz hanem viszonylag költekező vagy, még a rosszul fizetett munkákkal is meg tudsz takarítani többet mint egy teljes havi magyar minimálbért minden hónapban.
2014. okt. 24. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!