Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan számoljam ki a közalkal...

Hogyan számoljam ki a közalkalmazotti fizetésemet?

Figyelt kérdés
Találtam egy bértáblát ( [link] ), de nem tudom, hogyan nézzem meg, hogy én egyáltalán melyikbe tartozok, ezek brutto vagy netto összeget jelentenek, illetve hogy hány órás munkarendre vonatkoznak. Az állás, amit meghirdettek, és szeretnék rá jelentkezni, egy részmunkaidős állás, azaz heti 20 órát kellene dolgozni. Még nem voltam sosem közalkalmazott, legmagasabb végzettségem gimnáziumi érettségi (ill. egy felsőfokú tanfolyam, és egy nyelvvizsga híján még meg nem levő főiskolai diploma, de nem hiszem, hogy ezek számítanának). Hogyan számolhatom ki ezek alapján a leendő béremet, mielőtt még jelentkeznék?

2014. okt. 10. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!