Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hát ez bexarás tényleg ennyit...

Hát ez bexarás tényleg ennyit keresnek?

Figyelt kérdés

[link]


Idén végeztem fejeztem be a fősülit eddigi legjobb ajánlat amit kaptam 180 bruttó. elpocsékoltam pár évet az életemből ;)


2014. okt. 10. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez igaz, De ehhez nagyon sok gyakorlat és profi tudás kell.

A szakiskolák pedig nem adnak ilyent.

2014. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy is. Itt a környéken olyan 900-1000 forintos órabérért dolgoznak és ez Pest megye. De Budapesten sem keresnek többet 1500 forintos órabérnél. Szóval ezt az összeget hiszem, ha látom.

Viszont ami igaz, hogy nagyon nehéz jó szakembert találni, alig vannak már itthon, mert a többség ezzel a szakmával külföldre távozik. Szóval előbb-utóbb tényleg kénytelenek elsznek megfizetni a jó szakembereket.

2014. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Asszem, hogy ezzel a munkáltatóval készítettek anno egy interjút. Kírtak egy ehhez hasonló állásajánlatot, jelentkeztek millióan, de szinte nem tudtak felvenni senkit sem, mert volt, aki épp csak tanfolyamot végzett, azt se tudta, mit csinál, de akinek gyakorlata volt, az sem olyan dolgozott az általuk elvárt színvonalon, nem ismerte az adott technikákat. Szóval könnyen lehet, hogy ha a fősuli három éve alatt végig hegesztettél volna sem lennél elég jó ehhez a pozícióhoz. Ehhez is idő, igény kell, mint minden máshoz, hogy kiváló legyen az ember az adott szakmában és akkor úgy tűnik, meg is fizetik.
2014. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olvasd el figyelmesen. fősuli után nincs neked 5 év tapasztalatod semmiben.
2014. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!