Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem sok szerintetek a napi 8...

Nem sok szerintetek a napi 8 ora munka?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinalni hetfotol-pentekig, van idotok valamire egyaltalan leszamitva a hetveget?
2014. okt. 9. 19:06
1 2
 1/18 Nosco ***** válasza:
78%
Bárcsak napi 8 lenne és 1 perccel se több. Kereskedelemben dolgozok így nekem ritka a csak hétfőtől péntekig tartó munkarend.
2014. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
8 órai munka után még bőven jut idő másra is.
2014. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
megfurdol, elmesz a boltba. elvegzed a teendoket, mosogatas, stb.. es mar este is.
2014. okt. 9. 19:11
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Általános iskola óta semmittevésre berendezkedett embereknek nyilván sok. Átlagban dolgozom napi 8-10 órát, meg szombaton párat, de sokkal lazább az életem, mint előtte egyetemen volt. Majdnem minden este csinálok valamit; mozi, színház, vitaest, póker, kocsmázás, mikor mi.

Egy nap 24 órából áll, ebből egy átlag ember kb. 6-ot a nagy büdös értelmetlen semmivel tölt.

2014. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
így van. aki a semmittevéshez szokott, annak sok. vendéglátásban dolgoztam sokáig, ha 8 órát dolgoztam, már könnyű napon volt. most irodában dolgozom, 8 órát dolgozom, mindenre van időm bőven. 8:30-16:30-ig dolgozom, 17:00-tól 18:15-ig edzésen vagyok, 18:40-re otthon vagyok, vacsora, egy kis tv, számítógép este 10-11-ig
2014. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
sok, főleg ha az érte kapott fizetést nézzük (minimálbér)
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

"...Egy nap 24 órából áll, ebből egy átlag ember kb. 6-ot a nagy büdös értelmetlen semmivel tölt."

Hát vitába szállnék ezzel a faxsággal amit írtál, nagy arrogánsan.Ha a normát vesszük minimum 1 órával hamarabb kel az ember.Munkába is kell érni.8 óra munka.Átlag 1 óra haza út.Alvásra nyugodtan számolhatunk 7-8 órát pláne ha az ember fizikai munkát végez.Szóval van 4-5 óra amit az életedre szánhatsz.Amibe bele kell foglalni a kajálást és a ház körüli teendőket hacsak nem 1 cseléddel él az ember.Tényleg sok a 24 óra...és ha az ember e mellé még keres kb 100k ft-ot akkor meg pláne megéri vegetálni.Mindenre van idő.Csak épp élni nincs.

2014. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Amíg nincs gyereked, addig nem sok!

Amint lesz 1-2 gyereked rögtön sok lesz!

2014. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek mellett sok. Nem nagyon csinálunk semmit a kötelező háztartási robot mellett. A legjobb dolog az alvás, ezt élvezem leginkább! És várjuk a nyugdíjas éveket, ha egyáltalán eljutunk odáig.
2014. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Egyedül annak nem sok, a kinek senkije nincs. Vagy szülőkkel él.

Ha egyedül vagy kapcsolatban vagy, rájössz, hogy a párodra nem tudsz annyi időt fordítani, amennyit szeretnél. Nincs időd arra, hogy simán az otthonod egy nap alatt rendbe rakd. És ha még max 12at kapsz kézhez, akkor erre a kevés időre, ráfordítani sem tudsz.

2014. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!