Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az átlagfizetése egy...

Mennyi az átlagfizetése egy Pszichológusnak, és mi kell hozzá, hogy valaki odáig eljusson?

Figyelt kérdés
Mindezt Magyarországon belül értem. Az "eljutás" alatt pedig tanulmányi szakra, ágra, továbbtanulásra stb gondolok.
2010. jan. 9. 21:54
 1/10 anonim válasza:
Egyetemen pszichológia szakra mész, és tanulsz 5 éven keresztül.
2010. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem sokat keresnek. kb. 100-140-re tippelek.

kivéve, aki a Rózsadomb környékén rendel.

2010. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Előző, hülyeséget írtál szerintem.

Egyszer voltam egy magán gyerekpszichológusnál,

12000 FT/óra volt. És csak beszélgetett velem.

2010. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

biztos vannak ilyenek is, de ritka, szerintem.

a pszichológus diploma nem sokat ér.

2010. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd, hogy hetente több, mint 4 ilyen vendége van.
2010. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mifelénk 5-6 ezer egy óra. És mindig van szabad hely...
2010. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ha engem ez érdekel, és úgy érzem ezt tudnám csinálni? 18 éves vagyok, jövőre érettségizem, semmi más ötletem nincsen ahova tovább mehetnék. ezt úgy érzem szeretném. ha az átlagkeresetet eléri, akkor miért ne érne sokat? mondjatok csak egy elérhető állást ebben a kib*szott országba ami jól fizet?? tudom, nem fogok meggazdagodni ebből, nem ez a célom. de ne mondjanak már egyesek olyat h szart sem ér...
2010. jan. 9. 23:34
 8/10 anonim válasza:

vidéki megyeszékhelyen 5000 ft volt tavaly előtt 45 perc

de akihez én jártam délután folyamatosan voltak nála szinte mindennap du 1 órától

2010. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeritnem sokat, mert egysre inkább belátják az emberek, hogy szükség van rájuk. Idővel talán egyre több iskola fog alkalmazni pszichológusokat, illetve egyéb lehetőségek is előtted állnak. A rendelés mellett hétvégi foglalkozásokat is tarthatsz, amely plusz jövedelmet jelent.

Barátnőm anyja pszichológus, és tudtommal jobban keres az említett összegnél.

2010. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jó, hát, rendben, csináld, ha ehhez van kedved, nem mondtam, hogy szart sem ér, csak azt, hogy nem sokat ér.


főleg ma, Mo.-on a műszaki végzettségűek keresenek jól, meg tegnap olvastam az fn.hu-n, hogy alig van már fizika-kémia tanár.

2010. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!