Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan juthatok pénzhez hamar?

Hogyan juthatok pénzhez hamar?

Figyelt kérdés
Üdv!Mivel hosszabb ideje itthon vagyok már,ezért szeretnék pénzhez jutni,természetesen nem milliókra gondolok, pár tízezer forintra,hogy azért mégis tudjak venni ezt azt magamnak.A munkaügyi hivatalban regisztrálva vagyok,de nem kapok semmilyen támogatást,mivel tavaly végeztem suliban,és gyakorlatra jártam dolgozni,de a hivatalban nem számítják rendes munkának,csak iskolai elfoglaltságnak,semmit nem kapok,ide oda futkosok de mindenhol a majd visszahívjuk szöveget kapom,egyik haverom kinn van Amerikában most ment ki azt sem akadály nekem pénzhez kell jutnom!:(
2010. jan. 4. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:

dolgozz!


mi a szakmád, mi a tudásod? mihez értesz?

2010. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudod ez egy olyan dolog,hogy a legtöbb ember nem azt csinálja,amit szeretne,a leghülyébb emberek simán kijutnak külföldre elhelyezkednek sokuknak még szakmájuk sincs,és mégis boldogulnak,ez nagyon bosszant!Amúgy bolti eladó az eredeti szakmám,de elvégeztem egy vagyonőr tanfolyamot is,mindkettőben dolgoztam már,de köszönöm elég 50-60 ezerért nem fogom tönkre tenni magam,nem a munkával van a baj,mindenhol dolgozni kell,hanem a lóvé és mégis mindenki tűr és tűr ebben az országban.:(
2010. jan. 4. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
rossz helyzetben volt/van a családod, hogy nem tanultál, pl mert azonnal menni kellett dolgozni érettségi után, vagy te döntötted el, hogy nem fogsz komolyabb keresettebb szakmát(akár szakmunkást) tanulni?
2010. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem,engem nem érdekel az egyetem gimnázium,nem nézem le azt akinek magas a végzettsége,viszont én nem tartom okosabb embernek,azt aki egyetemet végzett,az csak egy papír,az intelligencia az nem a végzettségtől függ,legalábbis szerintem,én igazság szerint fociztam nagyon sokáig,de rá ment a család meg az én pénzem is,dolgoztam minden nyáron,hogy tudjak járni,csak belefáradtam,anyagilag is meg szellemileg is,mást meg nem tudok elképzelni magamról,amit csinálhatnék,most regisztráltam egy oldalra valami gratis lotto,elvileg ingyenes az oldal,de hát ez is olyan,hogy vagy bejön,vagy nem.
2010. jan. 4. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:

nem attól lesz valakinek jó állása sok pénze, hogy papírja van. Tudod a suliban tanulni is lehet, de igazából az iskola egy kapu, egy ajtót nyit az embernek, onnan még nagyon sokat kell tanulni ahhoz, hogy eljusson valahova, saját magától önerőből.


hány éves vagy?


elég nagy baj, hogy nem érdekelt a gimnázium, suli. egy szakmunkás sulit elvégezhettél volna, azzal is többre mennél.


ebben az esetben magadnak köszönheted, hogy ide jutottál. Nagyon sok ember van aki még képzettlen mint te, így mivel van kikből válogatni, ezért nem fognak sok pénzt fizetni. Ez van. Amúgy normálisabb helyeken éjjeli bizt őrnek megadják a 90e Ft-ot is.


A lottóval semmire nem fogsz menni. az esetek 99%-ban pénzt csak munkával lehet megkeresni.

2010. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ezt el is hiszem neked,tapasztaltam én is,hogy melóval bizony kapok pénzt,de mennyit??na ugye,az meg hogy mi a végzettségem háát istenem,azért az is számít,hogy kinek milyen a családi háttere,egy tipikus átlag család vagyunk,rengeteg egyetemista haverom van,aztán mesélik,hogy osztálykirándulás hasonlók azok külföldön vannak,nincs nekem ilyenekre pénzem.
2010. jan. 4. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:

nézd, nem fogod fel.

tanult vagy, okos, van tudásod, valamelyik szakmához értesz? akkor jó pénzt kereshetsz.


ha nem tanultál semmi komolyat mert lusta voltál rá, akkor szar pénzt kaphatsz sok munkával. ennyi, felfogtad?


én 0-ról kezdtem, tanultam sokat, másfél éve dolgozom és majdnem 200k-t keresek most. ennyi. egyetemem fősulim sincs. te ezzel a hozzáállással a minimálbéret sem fogod megkapni. Már csak azért sem, mert meg kéne értened, hogy lentről kezdi az ember a létrán.



milyen munkát akarsz te sok pénzért, ha egyszer nem értesz semmihez?

vagy írd le, h mihez értesz? mi a szaktudásod?

2010. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokat beszélek,értek a sporthoz,a médiában eltudnám magamat képzelni,persze nem valamelyik nagy csatornánál,vagy újságnál,már írtam,hogy eladó a végzettségem,de emellett bizt.őr is vagyok,de egyikben sem érzem igazán,hogy szeretem csinálni,a média,sport,tv viszont érdekel,ezeken nőttem fel.És amikor szakmát választottam 14-15 évesen nem voltam még elég érett,ahhoz hogy eldöntsem mi legyek,az emberek 90%-a nem tudja,hogy mi is akar,csak legyen egy papír,aztán lesz valahogy,de mindegy ez az én bajom,nekem kell megoldást találni.
2010. jan. 5. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

médiában kevés az, hogy te sokat tudsz beszélni. tegnap egy csöves akart lehúzni 10-20Ft-al, de úgy, h kb 5 percen keresztül pofázott. hiába mondtam neki, hogy pénz nincs nálam. meg, h mondja mit akar, mit szeretne, de csak beszélt félre-össze-vissza.

szal ez még kevés a médiához. oda speciel kell a fősuli, vagy minimum egy szakirányú végzettség. Valami kommunikációs, meg tudnod kell mi fán terem a tv az újság, stb.


Mit taka az, hogy értesz a sporthoz? Az, hogy fociztál x évet még nem tesz szakértővé, főleg ha feladtad.


nem 14-15évesen választ a legtöbb ember szakmát, de te főleg nem ha gimnáziumba jártál. mivel ott semmi szakmát nem kapsz.


a te bajod jah, megoldást mondtam. vagy kitanulsz valami szakmát rendesen, vagy pedig maradsz a sok munka-kevés pénznél, vagy elmész csövezni amikor már nem tart el senki.


hány éves vagy amúgy? így ne számíts kellemes jómódú életre.

2010. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hayabusa ***** válasza:
Amilyen a végzettség, olyan a pénz.Figyu, én ismerek olyat, aki diplomával 3 műszakban dolgozik 80ezerért, meg olyat is, akinek szakmunkása van, és műszakvezetőként hzavisz 230ezret. Úgyhogy ne sírj, te választottad, és ha már ezt választottad, akkor ezzel gazdálkodj.Ha nem vagy elégedett, akkor tanulj.Azért ha bekerülsz a médiába, majd integess!Sok sikert!
2010. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!