Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerettek vagyonőr, biztonsági...

Szerettek vagyonőr, biztonsági őrként dolgozni?

Figyelt kérdés

Mindig csak panaszkodást hallottam még,van olyan aki szereti?

Leírná mit szeret benne?

Csak olyan írjon,ha lehet aki szereti,mert rosszat sokat hallottam már.K

éne a motiváció,mert eddig kerestem szívesen ezt a munkát,de újjabban hülyékkel futok csak össze.Kezt elegem lenni mindenből,mindenkiből!



2014. jún. 11. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy boltban lennék árufeltöltő, hozzá képest jobb a vagyonőri munka (hozzáteszem, hogy nem boltban, vagy jegyellenőrként). Egy irodaházas meló, már jobbnak számít, főleg ha tudsz még angolul is.
2014. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem csak nem biztos ,hogy sokáig bírni fogom. Bocsi, hogy én is panaszkodni fogok. Portán akartam dolgozni. Ez sikerült is. A második cégnél vagyok most. Első : Átlagos munkaidő volt. Felállítottak egy protekciós miatt. Most a második: Jó, nyugis senki sem piszkál, munka is van nem uncsi de azért megszakadni sem kell. Viszont 12-12-be járok. Néha 3 vagy 4 naponta 1 szabadnap és mindez éjszaka. Alig van szabadidőm. Reggel hazajövök alszok, délután vissza............ Klassz lenne, na de orrvérzésig.
2014. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagyon gyorsan mondj le róla, tanulj inkább valami értelmes szakmát, vagy ha mindenképp ki akarod próbálni add meg magadnak a lehetőséget de közben nézegess mást. Sajnos sokan menekülnek ebbe az irányba, de ezek csak elpocsékolt évek 0 pénzért.
2014. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2-es: Mennyit fizetnek érte?
2014. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem a kettes vagyok, de a legtöbb helyen az 500 forintot se éri el az órabér. Persze vannak kivételek, ki lehet fogni jót is, az ilyen jellegű munkahelyeknél lehetnek óriási különbségek. Ne csak az órabért vedd figyelembe hanem a pihenőidőt is. Sok helyen úgy csinálnak, mintha 1 órát kéne kibírnod holott 24 órás emberkínzásról beszélünk, szóval az elején érdemes tisztázni az ilyen dolgokat... Én mégegyszer nem vállalnék 24 órás munkát 0 pihenőidővel, állatnak ne nézzenek.
2014. dec. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!