Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltatóm kérheti jogilag...

A munkáltatóm kérheti jogilag hogy igazoljam le a szabadságomat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 14:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

azt értem hogy Y nappal ő rendelkezik, de jogilag arról se kérhet igazolást...


vagy ennyire hülyének néznek??

2014. máj. 11. 15:08
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondd melyik cég, melyik csopvez, és jól megmondom neki, felhívom és elküldöm a k. anyjába, megalázom emberi valójában, persze teljesen diszkréten, téged nem említve :D
2014. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amivel ő rendelkezik arról sem kérhet igazolást természetesen.
2014. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben menekülőre fognám.

Ahol ilyen Veled a főnök, ott sok jóra később se számíts.


Ismerem a fajtáját...

2014. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

egy dolog, hogy nem akartok ilyen főnökkel dolgozni, de olyan kollégával igen, aki gondol egyet és kér egy nap szabit hamargyorsan, hogy miatta a többiekét kell átszervezni?

A Mt rendelkezik arról, mennyivel előbb kell bejelenteni... ha innen nézzük, örüljön neki, hogy elengedték.

2014. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

1, nem kértem hogy szervezkedjen és más szabijába turkáljon, hiszen elfogadtam amit elsőre mondott...

2, elengedett majd mégse...

3, tudom hogy be kell jelenteni előre, de azért könyörgöm vannak hirtelen jövő dolgok... és ez az volt...

2014. máj. 11. 21:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Az a troll, aki lepontozza a válaszokat írja már le, hogy mit gondol, feltéve ha tud írni!
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel Kedves 15-ös!


Elengedte, aztán mégse. Nem rúgdosta senki, hogy a többi kollégát hozzá igazítsák. Talán gondolkodjon előre egy kicsit, hogy ne szúrjon ki senkivel...

2014. máj. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!