Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudom kijátszani a 30...

Hogy tudom kijátszani a 30 napos felmondási időt?

Figyelt kérdés
pl hirtelen "beteg leszek" vagy ki lehet valahogy fizetni azt az "x" napot? cél hogy minél hamarabb tudjak kezdeni az új helyen. Tudom hogy közös megegyezéssel lelehet rövidíteni, de sajnos erre nincs lehetőségem :(
2014. máj. 7. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hallottam hogy ilyenkor "hirtelen betegek leszünk".


Amúgy ha munkáltató nem tekint el a felmondási időtől, még ha lemondasz is a fizetésről, akkor sajna nincs más szerintem.

2014. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen "beteg" leszel akkor mi van? Mész táppénzre oszt' csókolom. Ha nem akar elengedni a munkaadód akkor már nem ez fogja visszatartani.
2014. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a munkaadót se akarom megszívatni, az oké, hogy nem jöhetek el már egyből másnap. de már annak is nagyon örülnék ha az 1 hónap helyett csak 2 hetet kéne letöltsek. ("sajna" elég nagy hasznára vagyok a cégnek, ezért akarják, hogy teljesen kitöltsem a felmondási időt)
2014. máj. 7. 21:21
 4/5 Őszödi Ferenc ***** válasza:

ha nagy hasznára lettél volna a cégnek, akkor azt megfelelő módon honorálták volna...

menj el betegre, de előtte próbálj meg egyezkedni velük

2014. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi az offert..de ugyanez lenne a kérdésem, csak engem 60 napra köteleznek felmondási időben..3hónapja vagyok ott.. mit csináljak?
2018. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!