Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a tennivaló ha a megbeszélt...

Mi a tennivaló ha a megbeszélt időben nem fizet a főnököm?

Figyelt kérdés

A szerződésben úgy áll hogy minden hónap 10-én van fizetés. A múlt hónapban 22-én fizetett és ebben a hónapban már 18-ánál tartunk de fizetésnek se híre se hamva. Se személyesen se telefonon nem lehet elérni a főnököt:((

A csekkek meg csak sorakoznak és a karácsony is vészesen közeleg!!!!


2009. dec. 18. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Említsd meg neki, azt a csodaszót, hogy munkaügyi bíróság.

Ha korrekt szerződésed van, 1-2 nap és lesz pénzed.

2009. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá csak hát NEM LEHET ELÉRNI SEHOGY!!!!!
2009. dec. 18. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy ajánlott, tértivevényes levelet. Ha erre sem reagál, akkor sajnos munkaügyi bíróság... :( Mondjuk ott garantáltan te nyersz.
2009. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell munkaügyi bíroságra rohanni mindjárt, az neked sem jó, mert az feljelntés egy csomo idödbe fog kerülni.

viszont van munkaügyi felügyelet, akiknél ezt bejelentheted, ök jegyzökönyvet vesznek fel és kimennek megnézni, ha így van megbüntetik stb...

viszont azzal is számolj hogy elveszíted amunkádat.

ebben az esetben azt tanácsolom hogy minél elöbb keress új munkát.

de ha fizet azért minden hónapban csak késve azért elgondolkodtató, hogy biztos jó lesz-e bejelnteni?

nekem mindig 15-ig jön meg a fizum, de akkora mindig rajta van.

2009. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van munkaszeződésed? És abban rögzítettétek, hogy hanyadikáig kell fizetnie? Be vagy jelentve? Mondjuk ezt kétlem, mert ezek szerint zsebből fizet. Névtelenül jelentsd fel, az illetékes hatóságok névtelen levél alapján is elindítják a vizsgálatot. Szóval így a főnököd majd megijed, és nem mer többet ennyit csúszni a fizetéssel.
2009. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!