Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen okból mondanátok fel a...

Milyen okból mondanátok fel a munkahelyeteken? Ilyen esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
pár hete vagyok az új munkahelyemen, nagy reményekkel mentem oda, de azóta hatalmasat csalódtam. kevesen dolgozunk azon a helyen, így meglehetősen "családias" a hangulat, és egy nagyon összeszokott fiatalos csapatba csöppentem be. de ami megnehezíti a dolgomat az az, hogy az új munkatársaim egyáltalán nem befogadóak (egyetlen 1 ember kivételével), semmiben nem segítenek. pedig olyan munkakör ez amit magamtól így az elején nem tudok, hogy mikor mit kellene csinálnom. de ők inkább a hátam mögött kinevetnek ahelyett, hogy segítenének. minden nap rossz érzéssel megyek dolgozni, ennyire még a suliba se utáltam járni (pedig oda se szerettem menni), görcsöl a gyomrom, nem egyszer sírtam már elbújva, mert annyira utálatosak voltak velem. még csak 20 éves vagyok (lány) szerintem nincs szükségem arra, hogy már most tönkretegyem a gyomrom az állandó idegeskedéstől mégis kicsit bizonytalan vagyok. tudom, hogy nem könnyű munkát találni de úgy érzem ha itt maradok azért a plusz 20 ezer Ft-ért akkor meghülyülök. szerintem ennyit nem ér meg. Ti keresnétek mást és felmondanátok vagy maradnátok?
2014. márc. 17. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még próbálkoznék. Beszélgetnék velük. Kérdeznék tőlük munkával kapcsolatos dolgokat. Így az én munkám is könnyebb lesz és talán kialakul valami kapcsolat is.

Nem tudom, miért lehetnek ilyenek. Talán kérdezd meg azt, akivel jóban vagy. Lehet, hogy volt ennek valami előzménye.

2014. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

beszélgettem vele erről, ő mesélte, hogy volt olyan "újonc" is akit konkrétan kiutáltak onnan.


beszélgetni nagyon nem lehet velük, mert ahhoz képest, hogy dolgozunk ott vagy 5en olyan szintű klikkesedés van, hogy hihetetlen

2014. márc. 17. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az fura, hogy minden újonccal ilyenek. És amíg nem dolgoztál ott, addig ki látta el a te feladatodat? Nem lehet, hogy úgy gondolják, hogy egyáltalán nincs is szükség új emberre, mert ők is el tudnák végezni, amit neked kell?

Ilyesmikre gondoltam. Talán ezekről tud valamit az, akivel jóban vagy.

2014. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát lehet, hogy így gondolják, de én most erről akkor sem tehetek hiába hibáztatnak engem, és néznek rám úgy mint "betolakodóra"
2014. márc. 17. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
20 ezer Ft-ot biztosan nem érne meg nekem semmilyen stressz.
2014. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj még pár hetet hogy lecsengjen a dolog. Addig próbálkozz velük kapcsolatot kialakítani és nagy ívben szard le őket. Mellette pedig keresgélj. Lehet én is egy kisebb céghez megyek, majd pár nap és kiderül, de visszahívtak interjúra. Félek is, mert az ilyen helyeken nem jó újnak lenni. De ha nem tetszik, szépen keresek mást. Muszáj vagyok sajnos itt hagyni a mostanit mert csak közmunka, pedig nagyon szeretem, de ebben nincs jövő sajnos :( lenne jobb? Én addig nem hagynám ott míg nincs más, de keresnék bőszen, előbb utóbb összejön, te pedig ezzel tapasztalatot szerzel (még ha rossz dolgokban is).
2014. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!