Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki mondana valamit a...

Valaki mondana valamit a Prohumán munkaközvetítőről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan, aki rajtuk keresztül dolgozik...Érdekelne hogyan térítik vissza a buszbérletet, milyen órabéren dolgoztatnak és hogy variálják a béreket, mennyire köcsögök az ügyintézők, stb...
2014. márc. 9. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Cirka 6 éve dolgoztam nekik. Ha jól emlékszem minimábérre voltunk bejelentve, a többit kézbe adták, de ha jól tudom, ez változott. Az órabérben majd megállapodtok, pozíciótól függ. A utazási költség térítést meg kell velük beszélni. Nem voltak köcsögök, normálisak voltak, de azért örültem, amikor végre átvett a vállalat, aminek dolgoztam.
2014. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, kerüld őket és a többi közvetítőt is! Én voltam náluk.. Keveset fizetnek. Nem adtak semmit. A fizetésemért sok kört kellett futnom, mire megkaptam és elfelejtették közölni, hogy elköltözött a cég másik helyre, pedig leveleztem is velük és nem tettek említést erről a kis apróságról! A honlapjukon még a régi cím volt!
2014. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

engem behívtak interjúra. azt mondták hogy az első kört sikerrel vettem, hamarosan mehetek a másodikra a megbízó céghez. na, azóta is hívnak. pedig többször is érdeklődtem mind telefonon, mind e-mailben.

az igazat megvallva nem is bánom már hogy nem közvetítőn keresztül dolgozom, mert most egy elég neves cégnek vagyok a teljes jogú alkalmazottja, nem kell 3 kört futnom mire megkapom a fizumat.

2014. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!