Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltatok már náluk állásinterj...

Voltatok már náluk állásinterjún: Prohuman, Hays?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik az interjú (konkrét állásra jelentkeztem) vagy ők csak az adott állás részleteit mondják el személyesen és nem is interjúztatnak?
2012. jún. 7. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

De interjúztatni fognak, azt, hogy hogy zajlik, nem lehet tudni, cégtől és munkakörtől is függ, ez kiszámíthatatlan. Ahol közvetítő cégek interjúztatnak, általában több körös interjúkra lehet számítani, azaz az első körben csak a fenti cégek képviselőjével beszélgetsz, és ha ő úgy ítéli meg, továbbküldi az önéletrajzodat és a veled kapcsolatos benyomásait a tényleges munkaadónak, aki eldönti, hogy behív interjúra, vagy sem. Ez lesz a 2. kör.


Persze cégtől, pozíciótól és jelentkezőktől függően még több rosta lehet, de az alap koncepció így néz ki. Jelen esetben a közvetítőnek az a szerepe, hogy felkutassa a legjobb jelölteket, hogy ne a munkaadónak kelljen kiszűrnie az alkalmatlanokat, ő már csak olyanokat interjúztat, aki biztosan alkalmas a pozícióra.

2012. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2012. jún. 7. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
engem nem interjúztattak a prohuman-nal, egyből a papírt töltették ki velem. még egyszer ezekkel nem kezdenék, sem más munkaerő kölcsönzővel.
2012. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Prohuman? Konkrétan adnak munkát, persze éhbérért, de az egyik kedves közvetítő csajszi úgy kezelt, mintha egy utolsó napszámos hajléktalan még 8 .ált sem végzett analfabéta lennék..pedig érettségi+ kereskedelmi+ mezőgazd. végzettségem is van... kedves K.I.
2017. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!