Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kismama munka fundamentánál?

Kismama munka fundamentánál?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk házat a fundamentán keresztül így megismertem egy "csoportvezetőt" aki felajánlotta hogy dolgozhatok náluk 4 órában havi 150000 fix plusz jutalékért, ez mind szép de itt nagyon sok sőt szinte csak rosszat olvastam erről a munkáról és ráadásul senki nem írt fix fizut ezért érdekelne a véleményetek. Vele még nem beszéltem a részletekről mert csak most fogok érettségizni a lányom addigra betölti az 1 évet nekem tetszik ez a munka mert nekünk sokat segített így szivesen dolgoznék ott
2014. febr. 26. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

4/10 értem, hogy neked ez hihetetlen, de hogy te mit hiszel és ehhez képest mi a valóság, az két külön dolog.


És hogy ha ilyen jó, miért nem dolgozik mindenki ott? Valószínűleg ugyanazért, amiért nem lesz mindenkiből cégvezető, amiért nem keres minden ember itthon 300 ezer forintot havonta, noha létező és elérhető fizetésről beszélünk. Mert nem mindenki vállalja be az ezzel járó teendőket. Én sem vállalnám be, hogy naponta küldjön el valaki a q.r.va anyámba, amiért telefonon "vegzálom" és aznap talán ötödik telemarketingesként. Az emberek, különösen a magyarok, elég érdekes világban élnek. Nálunk az értékesítőknek elég sok mindent kell lenyelniük, ha ilyen munkát választanak.


Kérdező, neked valószínűleg erről az állásról beszéltek:


[link]

2014. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért éppen engem szúrtál ki a többi "hitetlen" közül?

Mondom, olvass a sorok között, alkalmazotti jogviszony, de jutalék is van?? Jutalékot szerinted hogyan fizetnek? Csak szólok, hogy számlát kell adni...

2014. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%

Hogy miért téged szúrtalak ki? A válasz roppant egyszerű: te voltál az, aki az én válaszomra reflektáltál, kvázi megszólítottál. Semmi varázslat, csupán ennyi az oka.


Ha egy alkalmazott plusz pénzt keres, annak van pár módja, hogy elszámolják. Túlóra, jutalom, stb. Ebből nem következik automatikusan a számlaadási kötelezettség.

2014. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
egy fundamentás már biztos van itt... :)
2014. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
Ezt speckó elb.sztad, ha rám célzol. Villamossági cégem van.
2014. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Azért nem dolgozik ott mindenki, mert:

A, bejutni sem olyan egyszerű, bent maradni embert próbáló feladat

B, az emberek hitetlenek

C, mindenki abból indul ki, hogy ő sem szereti ha "ügynökök" zaklatják, hát akkor ő miért tegye

2014. febr. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"4 órában havi 150000 fix plusz jutalékért, " Haahahahaaa fix plusz jutalék :)


Igen, ha fixen minden hónapban ugyan annyi értékben viszel be új ügyfeleket! Egy példa te kapsz 10%-ot mindenki után 1er, 150 000*10=1 500 000Ft, 20 000es csomagokkal mennyi embert kell vinned? 75-öt havonta, tehát óránként találnod kell egy fizető ügyfelet!


Ismerős is fundizott első 3 hónapban kapott 100 000-et, ebből adózott, járulékokat fizetett, utazott, telefonált rendszerint maradt 15 000-e. A képzést a cég fizette ki neki 6 nap 340 000Ft, saját berkekben oktattak... A végén 1 vizsga 20 000-ért.


Tehát 3 hónapig maradt neki havi 15 000+jutalék, 3hó után alapbér lement 40 000-re+jutalék, itt már mínuszos volt, a telefonköltségeit sem bírta kifizetni! Fél év után kiszállt, majd kiszámlázták neki a képzési díjat, mivel nem hozta a kellő ügyfélszámot.

2014. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy apró tévedésed helyreigazítása: amiről te beszélsz, az a személyi bankár pozíció, ami 100%-ban jutalékos, vállalkozói rendszerben működik. Itt nem erről van szó. Ez telefonos értékesítő, alkalmazotti viszonyban. Nem figyelsz.
2014. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SzarvasLászló ***** válasza:

Fix 150 000 nettoért + jutalékért máris küldöm oda a kedvesemet ,)


Amíg elvitáztok: ez a munka valóban egy nyugodt környezetre vágyó kisgyerek anyukájának való, aki alig várja, hogy telefonálás közben a mamája édesen és kedvesen tömje a szájába a bébipapit ,)

2014. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!