Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dunaújvárosi Hankookról vélemény?

Dunaújvárosi Hankookról vélemény?

Figyelt kérdés
Most hívtak be állásinterjúra, ami egy hét múlva lesz. Azt mondták operatőri állásra keresnek embert. Valaki tudja ez mit takar, mert az álláshirdetéseiknél nem találok ilyet. Állásinterjúval kapcsolatban is ha valaki tud valami tapasztalatot mondani szívesen várom!

2014. febr. 26. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul írtam. Operátori munka betöltésére keresnek embert.
2014. febr. 26. 16:06
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Operátor az a gépkezelő, szalagmunka, betanított munkás.

Elég rosszakat írnak róluk, keress rá a neten, aztán, hogy ebből mi igaz, mi nem, ki tudja.

Én irodai állásra voltam náluk interjún, 10 percenként hívtak be embereket, semmitmondó, szakmailag alkalmatlan kérdések alapján szórtak ki mindenkit. Fél évig nem találtak embert, nem tudom mit akartak, komolyan.

A munkásszálló állítólag szép és színvonalas, van munkásbusz is, jó a béren kívüli juttatás is. De a munkásszállóra persze csak egyedül mehetsz, szóval engem már kapásból kiszórtak azért, mert vidékről jártam volna, és van családom, ergo nem költöztem volna be egyedül a munkásszállóra.

2014. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2014. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Azért nem találod, mert Gépkezelő néven hirdetik. Nem egy álommunka. Kilenc hónap a próbaidő és ha azalatt beteg leszel már búcsúznak is tőled. Amúgy sok juttatás van a béren kívül. Szerintem nem profik a szakember keresésben, de mivel sokan jelentkeznek megtehetnek bármit. Nagy a vándorlás, és nem véletlen. Nem vesznek emberszámba, csak egy munkás vagy a sok között. Amúgy nálunk nem kérdeztek semmit, csak beszélni kellett amire 10 perc volt és ennyi. Egyetlen kérdés sem volt. Szerintem ez minősíti őket.
2014. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!