Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kismama munka fundamentánál?

Kismama munka fundamentánál?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk házat a fundamentán keresztül így megismertem egy "csoportvezetőt" aki felajánlotta hogy dolgozhatok náluk 4 órában havi 150000 fix plusz jutalékért, ez mind szép de itt nagyon sok sőt szinte csak rosszat olvastam erről a munkáról és ráadásul senki nem írt fix fizut ezért érdekelne a véleményetek. Vele még nem beszéltem a részletekről mert csak most fogok érettségizni a lányom addigra betölti az 1 évet nekem tetszik ez a munka mert nekünk sokat segített így szivesen dolgoznék ott
2014. febr. 26. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Az a véleményem, hogy tanuld meg reálisan kezelni az ilyen helyeken olvasott negatív véleményeket.

Amit az általad csoportvezetőnek titulált ember kínált, az valószínűsíthetően telefonos értékesítői munka Pesten, vagy Fehérváron (tehát kizárólag telefonon érintkezel ügyfelekkel, személyesen soha) aminek van egy havi fix javadalmazása és valamennyi teljesítmény utáni díjazása is. Ezt a feltételezésemet támasztja alá a napi négy óra munkavégzés is.

Na, most akkor kérdezem tisztelettel, erről mi rosszat olvashattál? Elhajtanak az ügyfelek? Igen, megeshet. Az ember természetéből adódik. Esetleg nem fizetnek ki? Ilyet nem olvashattál, mert ez kizárt. Egyet higgy el: egy névtelenül kiabálható negatív véleménynek mindig csak a felét hidd el és még azt is kezeld fenntartásokkal!

2014. febr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

mondjuk azért a havi 150.000 fix + jutalék 4 órában kicsit túlzás...

de ha van kedved hozzá, akkor vágj bele, veszteni valód nincsen! Mindennek van jó és rossz oldala is!

Ha ki sem próbálod, sosem fogod megtudni, hogy menne-e neked!

2014. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem nevezném túlzásnak. Még a profession.hu-n is hirdettek korábban, összeg megjelöléssel.
2014. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

az, hogy mit hirdetnek, és mi a valóság két teljesen külön dolog! Tanulj meg olvasni az ilyen hirdetésekben!

De túlzás! Ha ilyen jó a fizetés 4 órába, ugyan miért nem akar mindenki ott dolgozni? pontosabban miért nem dolgozik mindenki ott?


ez a fizetés és munkaidő kombináció egy álom!

2014. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Ezt hívják úgy, hogy parasztvakítás!

Ahol jutalék van, ott szükségszerűen számláznod kell! Menj be állásinterjúra és kérdezd meg milyen feltételekkel, hogyan tudnál dolgozni! Mennyi a fizetés? Ott majd kiderül mennyi az igazság ebben a vetítésben!

De szinte kizárt dolognak tartom, hogy alkalmazotti munkaviszonyban kellene dolgozni.

2014. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
150 nettó vagy bruttó?
2014. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

napi 4 órás munka

feltételezem bárki megfelel, mert majd betanítják

150 ezer fix

plusz jutalék


bájos naivitás...

2014. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Én tuti megmondanám a "csoportvezetőnek", hogy:

4óra, 150.000. fix + jutalék, oké! De ha nem így van/lesz, ugye pofánb-szhatom?

2014. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Én dolgoztam ott kb fél évet és nem is értem hogy mi ez a 4 óra. Soha még csak ilyenről szó se olt hogy 4 órában kell dolgozni, csak arról, hogy te osztod be az idődet.

A pénzről pedig annyit, hogy mivel jutalékos rendszerben működik, ezért hidd el nem lesz elég a napi 4 óra hogy annyit keress, hacsak nem minden nap max kötéseid vannak. Akkor még több is lehet.

De az igaz hogy kemény munkával a tripláját is megkeresheted. A te döntésednek kell lennie. Ha szeretnél, vágj bele, mert ahogy előttem is írták : ha ki sem próbálod nem tudod meg hogy menne e

2014. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , elvileg 150 nettó beszeretnénk számíttatni a szocpolt így még fogok vele találkozni akkor rákérdezek mindenre aztán ha eljutunk a munkaszerződésig és az lesz beleírva amit ő ígér megpróbálom. Az pedig hogy miért nem dolgozik ott mindenki ilyen feltételek mellett nekem is eszembe jutott néztem több honlapot is de ezt sehol nem hirdetik az én tippem az hogy ismerni kell ott valakit hogy megtudd ezt az állást.
2014. febr. 27. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!