Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Videkiek, Pestre koltozeskor...

Videkiek, Pestre koltozeskor elobb munkat vagy szobat kerestek magatoknak? Tomegkozlekedessel boldogultatok? Hol talatatok olcso szobat? L 27

Figyelt kérdés
Megjegyzem egyedul vagyok,senkit nem ismerek Pesten,tehat nincs ismeros akinel lehetne aludni vagy segitene,ezert kerek itt tanacsot.....

2014. febr. 17. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is munkát, mivel azt sokkal nehezebb találni. Nekem 1 évbe telt. Pedig mindenhova úgy jelentkeztem hogy egy pesti címet írtam lakhelyül, pedig soha nem laktam ott. Szobát találni neten bármikor lehet, érdemes majd arrafelé keresni ahol munkát kapsz még ha kicsit drágább is mint máshol, mert nem túl jó órákat utazni reggelente pesten, a bérlet is marha drága.
2014. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha messze laksz Pesttől, előbb szobát kell találnod, hiszen ott kell lakj, hogy tudj állásinterjúkra járni. Az alberlet.hu-n tetemes mennyiségű albérletet találsz.


Nálam mindig volt egy Budapest térkép, szóval ha el is vesztem, tudtam lesni.

2014. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Szeretnék felköltözni Pestre, de munkát találni szinte lehetetlen...
2014. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem forditva van,rengeteg ajanlatot kapok,de a fizetesem nem lenne elég a pesti élethez egyedül.
2014. febr. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!