Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kaptam egy jó fizető állást,fiatal,igényes,pályakezdő vagyok...nagyon rossz anyagi háttér miatt kénytelen vagyok elfogadni az állás ajánlatot a párom nem engedi,de ő sem dolgozik,viszont valamiből meg kell élnünk,sajnos a családban sem rózsás a helyzet (konkrétan nem segítenek semmiben) Ha akarnám se tudnék nemet mondani kilátástalan a helyzet sajnos!Mit javasoltok elvállaljam vagy nem? (maszirozásról van szó ,kicsit lassabb erotikusabb,egyszer nem kényszerültem ilyenre,és soha nem csináltam ilyet csak most ez a helyzet hozza sajnos...)És csak normális válaszokat irjatok

2014. jan. 22. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

mondjuk azon nem csodalkozom, hogy a parod ezt nem szeretne, kimondatlanul is prostituciorol van szo.


milyen szakmad van, hogy 'palyakezdo' vagy?

2014. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincsen szakmám, hát egyik ismerősnek az ismerőse is ott dolgozik semmire ilyesmire utalót nem mondott
2014. jan. 22. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnám az biztos. Ha elvállalod, akkor szerintem kockáztatod hogy a párod elhagy. Ennyit megér neked? Jobb lesz egyedül? Nem hiszem el, hogy nincs semmi más lehetőséged! Újságkihordás, szórólapozás, árufeltöltés, gyorséttermi munka... Ezekhez nem kérnek szakképzettséget.
2014. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2014. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudjatok szarja ossze magat az a ferfi amelyik nem dolgozik es olyan helyzetbe hozza a parjat, hogy ilyenre kenyszeruljon es kozbe meg nem akarja engedni! Nem az a megoldas hogy engedi hanem valamit csinalna! Ilyen partnerert nem kar ha elhagy....

Erotikus masszazs? gyakorlatilag finomabb esetben arrol szol hogy Te kenyezteted orgazmusig a kedves vendeget.... extraban meg kozosultok! Ugyhogy jol gondold meg szerintem!

2014. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként a párod miért nem emeli fel a seggét és megy el dolgozni? Miatta ne csinálj ilyet. Egy életre hazavágod magad ezzel lelkileg.

Ha értelmes, normális nőnek tartod magad, akkor rendes és tisztességes munkát keress! Valamint a párod is zavard el sürgősen dolgozni!

2014. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem,akik írják,hogy tisztességes munkát lehet találni,az nem őszinte,mai világban nagyon nehéz elhelyezkedni és gyorsétteremben is kell az érettségi,mindenhová és szakmák. A párodnak el kéne gondolkodnia,hogy miért is mennél te szexmunkára? Férfiak könnyebben eltudnak helyezkedni. Én nő vagyok és 44 éves,két szakmával,nincs munkám. Nem bíztatom a fiatal pályakezdőt szexmunkára,de még segélyt sem kap a pályakezdő. Szóval a párod keressen munkát,persze te is,de pályakezdőként,nincs gyakorlat,nem keserítelek el,nehéz,ha fiatal vagy,tanulj még tovább,ugyanis a Munkaügyi Központba hiába mégy,semmit nem csinálnak. Ha pedig nincs munkád,akkor keress egy olyan férfit,aki anyagilag támogat és még meg is szeretitek egymást. Ez az én véleményem.
2014. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

HA a te lelkivilágod elbírja azt, akár hosszútávon, akár rövidtávon, hogy idegen férfiakat elégíts ki pénzért, akár egy az egyben közösülve velük... Akkor csináld.

Ezt úgy hívják, prostitúció, még, ha nem is mondják ki ezt így, hiszen az nem lenne vonzó a naív leányzóknak.

Jobban hangzik úgy, hogy "erotikus munkára/érzéki masszázsra keresünk csinos lányokat, betanítással".

Igazából nem értem, mi a kérdésed, hiszen már az elején leírtad, hogy kénytelen vagy elfogadni az ajánlatot, mert rosszak az anyagi körülmények.

Az érthető, hogy a párod nem támogatja az ötletet, még, ha neki sincs munkája, akkor sem biztos, hogy ínyére van, hogy szíve választottja más férfiak kedvére akar tenni, mondjuk napi 8 órában.

Azt ne várd, hogy itt és mi, idegenek mondjuk meg neked, hogy mit csinálj ebben a helyzetben, mert ezt most neked kell eldönteni!

Amit viszont javasolhatok, hogy mindenképpen csinálj egy szakmát! Ha nem vagy még 21 éves, ingyen tanulhatsz bárhol, akár estin is, vagy is mellette tudsz majd dolgozni is! Illetve vannak olyan helyek, ahol az 1. szakmát ingyen szerezheted, kortól függetlenül.

Már csak azért is érdemes lenne szakmáznod, hogy a jövőben ne kényszerül efféle ajánlatokon gondolkodni.

A párodnak ugyan ezt tudom javasolni: szakmázzon + gyorsan keressen valami munkát! Férfiként fizikai munkát viszonylag könnyen találhat, jobb híján.

2014. jan. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!