Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez az ember sikeres?

Szerintetek ez az ember sikeres?

Figyelt kérdés

26 éves, két BsC diplomája van: BME-Alkalmazott közgazdász, OE-Mérnök-informatikus

3 évnyi munkatapasztalata van mint Java szoftverfejlesztő.

Magyaron kívül két nyelven beszél folyékonyan: Angol, Norvég.


Mit gondoltok róla? Szerintetek karrierista? Vagy teljesen normális? Sikeresnek mondható?

Köszönöm az értelmes válaszokat.



2014. jan. 11. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem gyík. Már csak azért, mert a lényeget kihagytad. Mit dolgozik, mennyi pénze van, van-e nője/felesége, gyerekek, barátok, egzisztenciai háttere. Ne nézz anyagiasnak, de ha a fent felsoroltakhoz hajléktalan és drogozik, akkor nem sikeres.
2014. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom róla, hogy 3 sorból se megismerni nem fogom, se véleményt alkotni nem tudok róla, sőt az életébe se látok bele.
2014. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen minimum szint egy értelmes szakma (hentestől a mérnökig bármi), az angol nyelv, és 1-2 év munkatapasztalat.

Te kissé meg is haladtad ezt a szintet: van második diplomád, tudsz egy másik nyelvet és tapasztalatod is több van.

Viszont ezek csak az anyagi feltételek.

Az előzőekkel teljesen egyetértve még annyit tennék hozzá, az se mindegy hogy az utolsó utca nyomorából, rendezetlen családból stb. ér el valaki adott szintet, vagy nem.

2014. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, én mint kívülálló, azt mondom, hogy szerintem az.


De ha te vagy ez, és itt kérdezed ezt, akkor valami gond csak van...

2014. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos nem én vagyok, hanem egyik munkatársam. :(
2014. jan. 11. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Az hát,simán sikeres,én mondjuk most csinálom az első diplomámat de nekem 4 év szakmai tapasztalatom van és jól haladok.


26F szintén informatikus.

2014. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem teljesen átlagos tanult ember, aki halad az életben. én 25 vagyok, szintén 2 diploma, szintén 2 nyelv ,csak angol és német. én egy multinál vagyok 3 éve, de nem sikeresnek mondanám magam,hanem átlagosnak aki tudatosan építette a jövőjét,és tudja hova akar(t) eljutni
2014. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg 25 vagyok, 1 szakmám van, nem beszélek nyelvet, mégse érzem magam egy suttyónak, kit fejbe kellene lőni, mert nem a fent leírt 2 diplomás emberhez hasonlít.


Álljon már meg a mente. 2 Diplomától + 2 nyelvtől még nem leszel azonnal sikeres, lehetsz emellett alkoholista, drogos is, akinek a legjobb szórakozása a nők verése.

2014. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!