Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy mérnöknek van lehetősége...

Egy mérnöknek van lehetősége elhelyezkedni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Mindenkitől aki valaha járt kint, vagy most is kint van, azt mondja, hogy összehasonlíthatatlan Európával. Szeretnék egyszer majd kijutni. Zéró esély van rá, vagy van azért valami minimális?

2014. jan. 5. 17:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem meg tok mindegy mi vagy es mit vegeztel, amerikaban mindenre van kereset, ha kulonleges vagy benne. Es tok mindegy mit keresnek inkabb, ha nincs szerencsed, alkalom vagy a karma :D, akkor kereshetik, de nem tudod pont hol es mikor. Szoval csak legy Jo abban amit csinalsz, legyen tapasztalatod, beszeld a nyelvet es legyen oriasi nagy onbizalmad. Meny ki majd "nyaralni" 3 honapra, berelj egy olcso szobat es keres, baratkoz a kornyekel, az emberekkel, a munkapiaccal. Igaz nem olcso mulatsag, da ha nem teszed meg, a lehetögégek sem jonnek. Fiatal vagy nagyon, elötted az elet. Ha sikerul boldoglehetsz, ha nem sikerul blocsebb leszel. Vesziteni valod nincs, legy bator, magabiztos es nagyon Jo abban amit csinalsz. Majd vagj bele. :) vegul is a karmat te csinalod :), kezdjed most, mert hosszu ut. :)

Mondja valaki aki mar a harmadik orszàgban tapasztalja az eletet. :)


Sok sikert!

2014. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1:36:

A helyesírásod is elég vicces és azt is bebizonyítottad, hogy az egész rendszerről nem tudsz semmit. Kérdező, ha tudsz angolul, nézz utána, mi mindent kell megcsinálni és mi mindenért kell fizetni a munkáltatónak. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy kikerülj, de mérnökként nagyon kicsi esélyed van rá. Talán még vegyészmérnökként a legtöbb.

2014. jan. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
64%

Igen, a helyes iras om nem tokeletes, de nekem a Magyar nem anya nyelv, ha majd 4 nyelvet Beszelsz te is is kritizalnak a helyes irasod miatt akkor remelem jol fogod erezni magad. :)

Ha olvastad volna vegig Jo indulatuan, nem ezt irtad volna.

Amerikaban elek, mint mar a harmadik orszag, regen hagytam a sajatomat, ha nem tudok nem irok, azt irtam amit tapasztaltam, amit latok, hallok es csak segiteni akarok.

Ha tobb Jo indulat ember lenne a foldon mar mindenkinek konyebb lenne.

2014. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!