Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Flextronics Gyál jelenlegi...

Clairvoyant kérdése:

Flextronics Gyál jelenlegi helyzete?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy a gyáli flextronics üzemben MEOsként milyenek a körülmények, nagyjából milyen fizetésre lehet számítani (alapok+esetleges cafeteria+esetleges egyéb juttatások), milyen a csapat?

2013. dec. 18. 16:24
 1/5 anonim válasza:

Szörnyű....2 évet lehúztam meósként, akkor se mennénk vissza ha az utolsó munkahely lenne a Földön.

Körülmények: semmibe se vesznek, mindenkinek útjában vagy, ott szívatnak a műszakvezetők és az operátorok ahol tudnak, 1 műszakra kapsz 20 embert, egész nap b****nak, nap végére lóg a beled( kivéve ha normális meósokkal vagy)

Fizetés: kb ugyanannyi mint az operátoroknak, nettó 80 ezer ez persze kicsivel több ha vállalsz éjszakát, kapsz 5ezer bözsi utalványt 5ezer szép kártyát...hozzáteszem van teljesítményi bónusz amit ha nem kapsz meg( késés, táppénz stb) ne számíts 60 ezernél több fizura

Csapat: jó a csapat csak szeretik egymást sz****ni...írjuk a másik műszakját, én most hisztizek mert nem akarok du-s lenni....

Összeségében egy undorító hely. Még undorítóbb lett mióta eljöttem, pedig az 2012ben volt. Idegileg kicsit tönkretett a cég, gyomorgörccsel mentem dolgozni. Szerintem ne akarj oda menni. Sógorom még mindig ott meós, nem is tudom hogy bírja....

2013. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsi, nem a sógorom dolgozik ott meósként, csak valamiért őt írtam oda :D
2013. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ma voltam tesztet irni, meg interjún, sikerült a teszt, szépen, de interjún mondtam, bejárást nem tudom megoldani, mert macerás... Amúgy az interjúztató, tesz irató, meg még két műszakvezető.. nagyon unszimpi volt.. ide soha!!
2015. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
..ja és mint egy börtön.. bevinni telefont tilos, nálam maradt véletlen.. abból míly acsarkodást csaptak. Kimész a detektorkapun, dobogóra állítanak, komolyan mintha szégyenköre állítnának, még az övet is le kell vesd ha van rajtad.. szal mint egy börtön, az NCR-ben nem csinálták ezt( hasonló cég )
2015. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elég bicskanyitogató, egy két goré, ahogy tapasztaltam, egy raktáros főnök muki, egy a sorról, egy a tömörítőből.. metéltf.ú egy figurak
2015. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!